Home Aktualitet Aktori i njohur përfshihet në aksident, ja si është gjendja e tij
Aktori i njohur përfshihet në aksident, ja si është gjendja e tij
0

Aktori i njohur përfshihet në aksident, ja si është gjendja e tij

0
0

Aktori i njohur Michael B. Jordan është përfshirë në një aksident me makinë, në Kaliforni.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin ‘Sunset’, ku aktori ka përplasur makinën me një automjet tjetër.

Në këtë aksident fatmirësisht nuk kishte asnjë të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Makina e aktorit është shkatërruar si pasojë e përplasjes me automjetin tjetër.

Gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe pse në fillim ky lajm bëri merak miqtë dhe të afërmit e tij.

Linku: https://www.tmz.com/

Burimi i fotos: pexele.com