Home ShowBiz U përfolën për ndarje, reagimi i Jennifer Lopez për Ben i thotë të gjitha
U përfolën për ndarje, reagimi i Jennifer Lopez për Ben i thotë të gjitha
0

U përfolën për ndarje, reagimi i Jennifer Lopez për Ben i thotë të gjitha

0
0

Jennifer dhe Ben gjatë këtyre ditëve kanë qenë në fokusin e titujve rozë për jetën e tyre sentimentale.

Dyshja janë përfolur për një krizë të fortë në marrëdhënien e tyre. Një pjesë të mediave dhe burime pranë tyre e konsideruan si ndarje të pakthyeshme

Partnerja  e tij ka thyer heshtjen me një postim në rrjete sociale.

Ajo ndau një foto të Benit nga filmi i tij aksion Pearl Harbor i vitit 2001 teksa e “lavdëroi” atë në këtë ditë të veçantë.
“Heroi ynë”, ka shkruar ajo së bashku me një emoji me zemër të bardhë. “Gëzuar Ditën e Babait”, shtoi ajo.

Linku:https://www.instagram.com/jlo/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/jlo/

tags: