Home Tag "1 rast ne 24 ore"

E fundit/ Vetëm një rast në 24 orët e fundit, ja ku është rregjistruar

0
Vetëm një rast i ri me COVID-19 është rregjistruar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, duke shënuar kështu numrin më të ulët që prej fillimit të pandemisë. Rasti i vetëm gjatë këtyre 24 orëve është rregjistruar në Tiranë dhe sipas ekspertëve të Institutit të Shëndetit Publik, situata paraqitet e qëndrueshme. Aktualisht në spitalet […]