Home ShowBiz

ShowBiz

Anna Gjebrea ndjek shembullin e të atit 

0
Ardit Gjebrea ka publikuar mëngjesin e sotëm një video në Instagram ku Anna e veshur me ngjyrat dhe simbolin e flamurit shfaqet duke kënduar për një aktivitet të shkollës së saj në prag të festave të nëntorit. Shprehja e njohur “Dardha bie nën dardhë” duket se i shkon më së miri moderatorit Ardit Gjebrea dhe vajzës së tij Anna.   Në këtë video Annën e shohim mjaft të rritur dhe gjithashtu duke kënduar në mënyrë të përsosur.   Mesa duket Anna do të ecë në gjurmët e babait të saj duke u bërë një artiste e kompletuar.  Në shkollën e Annës ❤ për Festat e Nëntorit – Shqipëria ime! ⚫🔴 A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on Nov 23, 2017 at 1:31am PST Burimi i videos: https://www.instagram.com/p/Bb1S2tbBvyF/?taken-by=arditgjebrea Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BZZQOHCh9WA/?taken-by=arditgjebrea

Vogëlushja e Sirea Film na trondit me të pasmet bombastike

0
Ajsi Xhaxhaj është vogëlushja që të gjithë u dashuruan me të, tek “Kripmjaltëzat”. Ajsi dhe Bobi ishin dyshja e pa ndarë që gëzonin rolin e protagonistëve kryesorë në rolet e Sirea Film. Por sot Ajsi nuk është më edhe aq vogëlushe, ajo është tashmë është rritur. Foto e fundit që Ajsi ka postuar në llogarinë […]

Ja pse Kendall Jenner u shpall modelja më e paguar 

0
 Kendall Jenner po thyen çdo parashikim, pasi u vendos në krye të listës së modeleve më të paguara në botë për vitin 2017, duke ‘goditur’ supermodelen Gisele Bundchen.  Por cila është vlera  neto e mbretëreshës së pasarelave?! Sipas listës së Forbes mbi ‘Modelet më të pagaura të 2017’, Jenner fitoi 22 milionë dollarë gjatë vitit të kaluar.  Të ardhurat e saj vijnë nga modelimi, pasi është një nga modelet më të kërkuara, nga reklamat që bën për 85 milionë ndjekësit e saj në Instagram, si edhe është në marrëveshje me kompanitë si Estée Lauder, La Perla dhe Adidas.  Nuk duhet harruar linja e veshjes Kendall + Kylie, si edhe që ajo është një nga yjet e televizioneve me pjesmarrjen e saj në emisionin Keeping Up With the Kardashians.  Në vitin 2016, Jenner fitoi 17 milionë dollarë dhe ishte modelja e tretë më i paguar në botë.  Burimi i lajmit dhe fotos: https://www.forbes.com/sites/natalierobehmed/2017/11/21/highest-paid-models-2017-kendall-jenner-ousts-gisele-with-22-million/#4302b07a2b5c

Noizy erdhi koha për tu zgjuar  

0
 “Tani une po fle disa ore, dhe kur te zgjohem i dua mbi 1.000.000 views” këto fjalë u shkruan dje nga Noizy, krahas një fotoje të shkëputur nga klipi i këngës së fundit Dje & Sot.  Fansat janë gjithnjë besnikë, e jo vetëm ata. Koha e zgjimit nuk është larg mesa duket, sepse kënga e Noizyt dhe Ledrit ka thyer rekorte të paparashikuara ndjekshmërie.   Në më pak se 24 orë ajo ka kapur një shifër rekord shikueshmërie. Thuajse 1 milion.   (((((OUT NOW))))) Link BIO Noizy ft Ledri – Dje & Sot Tani une po fle disa ore, dhe kur te zgjohem i dua mbi 1.000.000 views 🤪 https://youtu.be/iAtvGmXTF2g A post shared by NOIZY (@zinizin) on Nov 22, 2017 at 2:56am PST Burimi […]

Rita Ora publikon nga dushi 

0
 Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora kohët të fundit po punon pa reshtur.  Prandaj normalisht i duhet kohë për t’u relaksuar dhe një prej këtyre momenteve e ka ndarë me ndjekësit.  Këngëtarja e njohur e ka publikuar një foto në Instastory ku shihet duke bërë dush. ”Qetësi para stuhisë, gati për një fluturim 28 orësh”, ka shkruar Rita përkrah fotografisë së publikuar. Burimi i fotos në artikull: https://www.instagram.com/ritaora/  Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BbtEFNRBTbO/?taken-by=ritaora

Çfarë mendon Skerdia Faria për Marina Vjollcën?

0
Doktori i njohur i ndërhyrjeve estetike,  Skerdi Faria ose i njohur ndryshe si “Doktori i Vipave” ka publikuar një foto me Marina Vjollcën.  Me këtë postim doktori ka hedhur poshtë të gjitha aludimet mbi operacionet plastike, për të cilat Marina është përfolur në rrjetet sociale. Skerdi është pjesë e spektaklit “C’est La Vie”, të cili […]

Nick Carter i Backstreet Boys akuzohet për përdhunim

0
Nick Carter akuzohet për përdhunim. Këngëtarja Melissa Schuman akuzon ish-pjesëtarin Backstreet Boys se e ka sulmuar dhe dhunuar seksualisht. Këngëtarja, e cila në atë periudhë ka qenë 18 vjece ka treguar në bloëgun e saj se Nick e ka detyruar bënte seks oral dhe më pas e ka përdhunuar në apartamentin e saj. Ajo tregoi […]

Bebe Rexha ekspozohet në mënyrë pompoze

0
Bebe Rexha është shumë e pëlqyer nga publiku për këngët e saj. Gjithnjë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundmi, ajo u komentua për paraqitjen e saj në “American Music Aëards”, ku u shfaq mjaft elegante veshur me […]