LAJMET ME TE KERKUARA
ME TE REJAT NGA SHOWBIZI

Ka thuajse dy milion ndjekës, ja se sa fiton Enca nga postimet në Instagram

Enca është një nga këngëtaret dhe personazhi shqipëtar më i ndjekur në Instagram. Përveç sukseseve me këngët e shumta që ka publikuar, këngëtarja është dhe shumë e famshme në rrjetet sociale, pasi vetëm në Instagram ka mbi 2 milion ndjekës. Por sa fiton Enca nga postimet që bën në Instagram? Nëpërmjet një postimi në Instastory, këngëtarja […]

ME TE REJAT NE LIFESTYLE

Moment i jashtëzakonshëm për të gjithë familjen. Vogëlushja 1 vjeçe dëgjon për herë të parë zërin e nënës

Emocione të papërshkrueshme për familjarët e vogëlushes 1 vjeçare e cila ka dëgjuar tinguj për herë të parë. Ayla, është një vajze e vogël amerikane, e cila iu nënshtrua një ndërhyrje të vështirë kirurgjikale, pasi lindi e shurdhët. Një pajisje elektronike, zëvendëson pjesën e brendshme të veshit, duke kontribuar në dërgimin e mesazheve zanore në tru. Bëhet […]

AKTUALITETET ME TE REJA

Vjen lajmi i shumëpritur, Ballist Morina lirohet nga burgu

Më në fund, pas shumë përpjekjesh ligjore dhe diplomatike, tifozi më i famshëm shqiptar, Ismail Morina – Ballisti, është liruar nga burgu. Lajmi është bërë i ditur nga vetë Ballisti, që ka postuar një foto në faqen e tij zyrtare në Facebook. Ismail Morina u arrestua më 10 qershor të vitit të kaluar në Kroaci, pas […]

LAJMET ME TE SHIKUARA