Home Tag "2"

Publikohet traileri i parë i Gladiator 2

0
Traileri i “Gladiator II”: Paul Mescal del në shesh në vazhdimin e Ridley Scott Pedro Pascal dhe Denzel Washington luajnë në epic Gladiator 2”, vazhdimi i filmit të Ridley Scott njëzet vjet më vonë vjen në kinematë e mbarë botës me një histori tjetër të betejave të përgjakshme për pushtet hakmarrjes së vendosur në Romën […]

Pozitivitet dhe financa të larta për këto shenja, horoskopi 2 maj 2021

0
Dashi Njerëzit e shenjës së Dashit do të planifikojnë diçka të re në frontin e punës. Eprorët tuaj do t’ju mbështesin shumë. Personat me rrogë mund të përjetojnë disa vështirësi në vendin e punës. Mbani larg çdo lloj diskutimi të ndjeshëm dhe ruajeni veten nga stresi i panevojshëm mendor. Kujdesuni për shëndetin tuaj. Ju mund […]

Aktori i njohur hap instagram dhe thyen çdo rekord për 24 orë

0
Aktori i njohur Johnny Depp ka hapur për herë të parë një llogari në instagram dhe nuk kanë kaluar më shumë se 24 orë për të vendosur një rekord të ri. Depp një prej aktorëve më të dashur të të gjitha kohërave, vendosi një ditë më parë ti bashkohet rrjetet social ku ka postuar vetëm […]