Home Tag "61 raste"

E fundit/ Rëndohet bilanci i viktimave nga COVID-19, ja shifrat e reja

0
61 raste të reja me COVID-19 janë rregjistruar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë në raportimin e përditshëm njoftoi se fatkeqësisht gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën edhe dy pacientë të tjerë. Një 59 vjeçare nga Lushnja e cila vuante nga insuficienca renale kronike si dhe një 77 […]