Home Tag "adelina tahiri"

Adelina Tahiri publikon foton e parë të Jonit

0
Pak ditë pasi ka sjellë të birin në jetë këngëtarja Adelina Tahiri vijon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka publikuar fotografinë e parë të të voglit, i cili shihet i vendosur në shportën e bebes ku duken këmbët dhe duart e vogla, ndërsa tregohet e kujdesshme për të mos i treguar […]

Nuk e fsheh më, Adelina Tahiri poston foto me të shoqin

0
Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri para pak kohësh u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Jon. Adelina ka qenë aktive në rrjetet sociale edhe gjatë shtatzënisë, madje edhe tani që u bë nënë nuk e ka lënë pas dore këtë pjesë. Si rrallëherë […]

Adelina Tahiri tregon linjat seksi, vetëm dy javë pas lindjes

0
Dy javë pasi solli në jetë djalin e parë të saj, Adelina Tahiri ka publikuar një video me forma të kamueshme. Ajo së bashku me të shoqin, avokatin maqedonas vëndosën ta pagëzonin me emrin Jon. Mirëpo pak më parë ajo ka i ka ‘çmendur’ të gjithë ndjekësit me postimin e fundit në Instagram ku vetëm dy javë […]

Adelina Tahiri poston foton e parë të djalit të saj

0
Para pak kohësh erdhi në jetë engjëlli i vogël i këngëtares Adelina Tahiri, Joni. Kur lindi, më 27 gusht, këngëtarja postoi në Instagram një foto, të kapur përdore me birin e saj. Ndërsa tre ditë më parë, publikoi foto me këmbët e engjëllit të vogël. Nuk kishim parë asnjë foto të plotë vogëlushit, deri më […]

Pas publikimit të fotos së djalit, Adelina Tahiri fotografohet në formë të përsosur

0
Adelina Tahiri është përfolur shumë së fundmi përsa i përket jetës personale. Kohët e fundit këngëtarja ka qenë në qendër të vëmendjes pasi u bë nënë për herë të parë. Megjithatë kjo nuk e ka penguar aspak Adelinën të jetë aktive në rrjetet sociale. Këngëtarja ka postuar një foto ku shihet në makinë ndërsa tregon qartazi linjat […]

U bë nënë para pak ditësh, Adelina Tahiri, publikon foton e djalit

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Jon. Adelina ka qenë aktive në rrjetet sociale edhe gjatë shtatzënisë, ndërsa tashmë që u bë nënë nuk e ka lënë pas dore këtë pjesë. […]

Bëhet nënë Adelina Tahiri, tregon emrin e të birit në një foto të ëmbël

0
Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është bërë nënë për të parën herë dhe emocionet i ka ndarë edhe publikisht. Vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi në Instagram, i uroi mirëseardhjen fëmijës së saj të parë. Sakaq, këngëtarja ka zbuluar se ka sjellë në jetë një djalë dhe emrin ja kanë vendosur Jon. “Mireseerdhe në këtë botë princi […]