Home Tag "Adem Mikullovci"

Arti në zi, ndërron jetë aktori i njohur shqiptar

0
Aktori i njohur kosovar, Adem Mikullovci ka ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare. Lajmin e dha bashkëshortja e tij përmes një statusi në Facebook ku shkruan: “Sonte pas mesnate në orën 00:20, ndërroi jetë më I dashuri jonë Adem Mikullovci! Për informata të tjera dhe ceremoninë e varrimit ju lajmërojmë”. Aktori lindi në Vushtri në […]