Home Tag "afrona"

Ditëlindje e paharrueshme, Blero merr suprizën më të bukur nga Afrona

0
Këngëtari Blero Muharremi ka festuar një ditë më parë ditëlindjen me një super festë organizuar buzë detit. Ka qenë bashkëshortja e tij Afrona e cila ka vendosur ta surprizojë bashkëshortin e saj me një darkë romantike buzë detit. Modelja ka postuar disa foto ku gjithçka ishte perfekte. Një tavolinë e vendosur afër detit e rreth […]

4 muaj pa u parë…, Afrona i dedikon këngëtarit fjalët prekëse

0
Modelja Afrona Dika dhe bashkëshorti i saj këngëtari Blero Muharremi janë një prej çifteve që Coronavirus i gjeti larg njëri tjetrit. Ata nuk kanë mundur dot të udhëtojnë pranë njëri tjetrit dhe gjithë këtë periudhe e kanë kaluar të ndarë. Tashmë ata po bëjnë katër muaj pa e parë njëri tjetrin dhe modelja ka postuar […]

Në karantina të ndara, Afrona ka një mesazh për Bleron

0
Modelja Afrona Dika dhe këngëtari Blero janë duke e përjetuar këtë periudhë të ndarë nga njëri tjetri. Për shkak të Coronavirus, modelja nuk ka mundur dot të lëvizë prej Zvicrës ku po punon si modele për të takuar këngëtarin që jeton në Kosovë. Ajo ka postuar disa foto të vjetra me Bleron nga udhëtimi i […]