Home Tag "afrona"

‘Kam humbur kohë me…’, Afrona thumbon pas ndarjes nga Blero

0
Afrona dhe Blero po kalojnë një krizë të fortë në raportin e tyre. Ajo ka preferuar të mos reagojë drejtpërdrejtë mbi lajmet që qarkullojnë. Postimi i saj i fundit është interpretuar si një deklaratë ndarje. ‘Sa më shumë rritesh, aq më e qetë bëhesh. Jeta të përul aq shumë sa mosha jote. Ti e kupton […]

Vetëm apo në lidhje, ja si e ka gjetur ditëlindja Afronën

0
Afrona Dika sot feston 30 vjetorin e lindjes. Urimet dhe surprizat për të kanë filluar që në orët e para të mëngjesit. Një detaj që bie në sy të ndjekësve është mungesa e një urimi nga ana e Bleros. Dyshja po kalojnë një moment krize dhe një detaj të tillë e ka konfirmuar dhe i […]

Pas dyshimeve për ndarjen nga Afrona, flet më në fund Blero

0
Blero dhe Afrona kanë qënë kryefjala e mediave rozë kohët e fundit për shkak të jetës së tyre private. Lidhja e tyre u vu re se ishte drejt krisjes muaj më parë, por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar këtë fakt publikisht. Së fundmi Blero ka qënë i ftuar në emisionin “T7” ku ka […]

Afrona Dika thyen heshtjen pas lajmeve të ndarjes nga Blero

0
Afrona prej ditësh ka pushtuar titujt rozë për shkak të trazirave me jetën personale. Ajo ka qëndruar larg rrjeteve social për shkak të problemeve me llogarainë e saj të Instagramit. Më në fund duket se Afrona ka rikuperuar rrjetet sociale. Ndarja nga Blero ka bërë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po presin reagimin e […]

Krizë e fortë në çift, Blero dhe Afrona marrin vendimin e rradhës

0
Blero dhe Afrona duket se po kalojnë një krizë të fortë në çift. Prej kohësh ata kanë fshirë të gjitha postimet në rrjete sociale. Blero udhëtoi drejt Zvicrës duke zgjuar shpresën tek ndjekësit për një ribashkim mes tyre. Raporti i tyre nuk ka progres. Dyshja tashmë nuk ndiqen dhe në rrjete sociale. Ende nuk ka […]

U tha se janë ndarë, Afrona dhe Blero reagojnë kështu pas lajmeve

0
Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika prej ditësh diskutohen në media për një ndarje mes tyre. Shkaka për këto aludime janë bërë fshirja e fotove nga rrjetet sociale. Pas zhurmës mediatike ata kanë reaguar me postime të ndryshme në rrjet. Afrona ka pozuar me të motrën ndërsa Balero ka pozuar me familjen ku partnerja […]

Blero feston ditëlindjen, Afrona surprizon me urimin e ëmbël

0
Blero është një nga zërat më të dashur të muzikës shqiptare dhe jo vetëm. Në familjen e tij sot ka vend për festë. Blero feston 43 vjetorin e lindjes dhe në mes të urimeve të shumta nga miqtë dhe të a fërmit, vëmendjen e rrëmbeu urimi i bashkëshortes. ‘Gëzuar ditëlindjen burrit më të adhuruar, të […]