Home Tag "ajka"

Kombinuar njësoj me mamin, Ajka është mikja më e mirë e Xhensilës

0
Xhensila Myrtezaj dhe bashkëshorti i saj aktori Bes Kallaku janë bërë prindër të një vajze dy vite më parë. Vogëlushja Ajka tashmë është rritur dhe është bë një zonjushë shumë simpatike dhe madje ka filluar të kombinohet me mamin. Xhensila ka postuar një foto ku pozon pranë të bijës ndërsa shohim se të dyja janë […]

Nje tatuazh i ri, dedikim Ajkës, nuk do ta besoni ku i ka shkuar mendja

0
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka vendosur të shtojë një tatuazh në trup që i dedikohet të voglës së saj. Tatuazhi është i ndarë në të dyja duart e këngëtares dhe formohet i plotë kur ajo bashkon duart në formë lutjeje. Konkretisht në njërën dorë ka shkruar dy gërmat e para të emrit të vajzës dhe në […]

Ajka ushqen dhitë në fshat dhe duket kaq e lumtur

0
Vajza e Xhensilës dhe Besit, duket se ka një pasion dhe dashuri për fshatin dhe kafshët. Vetë Besi ka postuar disa foto dhe video me vogëlushen që duket se nuk e ka aspak problem të rrijë në mes të kafshëve. Këtë herë ka qenë Xhensila që përmes disa videove ka treguar se ata ndodhet aktualisht […]

Ajka pikturon fytyrën e Besit, rezultati do t’ju bëjë të qeshni me lot

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezai janë bërë prindër të një vajze dy vite më parë. Ajka është rritur tashmë dhe është bërë një bukuroshe e vërtetë që ka shumë qejf të pikturojë, por rrallë në fletë të bardhë. Vogëlushja ka fiksim të pikturojë muret, ose fytyrën e babit. Në një video të postuar në instagramin […]

Ajka rrethuar nga pulat, Besi ndan momentet më gazmore me të bijën

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezai janë një prej çifteve më simpatik të showbizit. Ata janë bekuar me një vajzë dy vite më parë dhe shpesh herë i shohim teksa postojnë në rrjetet sociale foto dhe video të vogëlushes Ajka. Vogëlushja tashmë është rritur dhe është bërë një zonjushë shumë e bukur e cila ashtu si […]

Me zorën e ujit në dorë, Ajka ujit Besin me gjithë telefon

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezai u bënë prindër të një vajze dy vite më parë. Ata i kemi parë së fundit të postojnë shpesh herë foto dhe video me vogëlushen e cila gjithmonë arrin të tërheqë vëmendjen. Këtë herë Ajka ka vendosur të luajë me zorrën e ujit dhe në vend që të ujisë barin, […]