Home Tag "anormalok hi bro"

Kjo është kënga që përmend Çiljetën, Çim Pekën e të tjerë

0
Është bërë trend i kohëve e projekteve të publikuara së fundmi që për të qenë sa më pranë realitetit dhe përditshmërisë përmendin emra personazhesh apo fenomene aktuale. Anormalok në këngën e tij të titulluar “Hi Bro” përmendi Çiljetën, Çim Pekën dhe Ilir Metën. Në tekstin e ngjeshur ai ka rrëfyer më shumë mbi karrierën e […]

Kush është për të pirë ‘Hi Bro’

0
“Hi Bro”, kështu titullohet kënga e Anormalok dhe nuk është projekti i parë. Megjithëse mund ta quajmë padyshim më të suksesshmin. Kjo pasi në shumë pak ditë ka arritur mbi 20 mijë klikime si dhe shumë komente nga fansat e këngës. Muzika e po ashtu edhe teksti, ku shumë djem të rinj do gjejnë veten […]