Home Tag "Antonela"

‘Sonte dua të fle me ty’, Claudio ia thotë copë Antonelës

0
Claudio është një nga hyrjet më të reja në shtëpinë vip. Konkurrenti duket se ka një pëlqim për Antonelën dhe ka vendosur që tia shprehë. Ai i kërkon Sabianit të ndryshojnë vendet pasi dëshiron të flejë pranë saj. Antonela e ka marrë këtë deklaratë me sportivitet ndërsa Iliri ka filluar ti ngacmojë prë një lidhje […]

Antonela dhe Ledjana ia punojnë Mevlanit me vendimin e fundit

0
Ledjana dhe Antonela mbeten ndër vajzat më të zhurmshme të sezonit të dytë të Për’Puthen. Mevlani ishte ai që i futi gocat në sherr dhe që nga ai moment ata nuk flasin më me njëra-tjetrën. Në daljen e saj të fundit Antonela u shpreh se mund të bëheshin shoqe dhe ndoshta mund ti japin një […]

Romancë e re në showbiz, Antonela pranon publikisht lidhjen

0
Antonela është kthyer në një nga vajzat më të zhurmshme. Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin e Bieta Sulos. Ish konkurrentja  ka konfirmuar se është në një lidhje ku shprehet se ende nuk e di nëse është gati apo jo. Antonela tha se është personazh VIP, i përket botës së sportit, por […]

Mevlani i shpreh dashurinë hapur, Antonela bën reagimin epik

0
Telenovela Antonela–Mevlan vijon dhe pse u bënë shumë kohë nga largimi i emisionit. Fama që fituan gjatë programit i ka bërë të jenë një nga dyshet më të zhurmshëm në mediat rozë dhe jo vetëm. Së fundmi Mevlani ka qenë i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’. Moderatorja i kërkoi të përfshinte Antonelën në në ‘kurrth’ […]

Pas ndarjes nga Ledjana, Mevlani fillon takimet jashtë me Antonelën

0
Mevlani dhe pse emisioni përfundoi mbetet një nga konkurrentët më të komentuar në mediat rozë. Pas njohjes që nuk funksionoi me Ledjanën, Mevlani ka vendosur të vijojë takimet jashtë me Antonelën. Së fundmi dyshja kanë ndarë disa foto ku po darkojnë së bashku me disa miq të tyre. Kujtojmë se Antomela ka pasur një pëlqim […]