Home Tag "anxhelina hadergjonaj"

Anxhelina publikon foto seksi – Reagon Alberie Hadërgjonaj

0
Anxhelina Hadërgjonaj është duke shijuar pushime në një vënd të nxehtë. Ka postuar një foto shumë seksi me bikini. Kjo foto po bën xhiron në media. Përveç komenteve të shumta që kjo foto nga marrë, ka reaguar edhe mamaja e Anxhelinës, Albërie Hadërgjonaj. Ajo njihet si një mama shumë sportive dhe normalisht që komenti i […]

Janë rikthyer bashkë?! Anxhelina Hadërgjonaj shkoi në festën speciale të Fatmir Hysenbelliut

0
Këngëtarja e njohur Anxhelina Hadërgjonaj dhe biznesmeni shqiptar Fatmir Hysenbelliu prej disa kohësh kanë që në një lidhje, por tashmë janë ndarë nga njëri-tjetri. Edhe pas ndarjes, dy personazhet e njohur ishin sërish në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Dita e djeshme ishte shumë e veçantë për familjen e Fatmirit, pasi mbesa e tij […]

“Të urrej” Emina Cunmulaj ia thotë publikisht Anxhelinës

0
Megjithëse është mama e dy vajzave dhe format e saj trupore të mahnisin, Emina Cunmulaj nuk u përmbajt dot pasi pa fotot e Anxhelina Hadërgjonajt me bikini. Në foton e publikuar së fundmi nga Anxhelina Hadërgjonaj, e cila duket në formë perfekte, me bikini portokalli, Emina ka lënë komentin epik që mendon çdo fëmër. Format […]

Me bikini të lagura, Anxhelina Hadërgjonajt i zbulohen pjesët intime

0
Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është një nga vajzat e njohura në shoëbizzin shqiptar, e cila shpesh herë tërheq vëmendjen e mediave rozë. Megjithëse prej kohësh nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor, Anxhelina është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndiqet nga shumë persona. Së fundmi, Anxhelina ka publikuar një foto ku shfaqet tejet sensuale, me […]

Anxhelina Hadërgjonaj topless, ka një mesazh për ish-in e saj

0
Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është një nga vajzat e njohura në showbizzin shqiptar, e cila shpesh herë tërheq vëmendjen e mediave rozë. Megjithëse prej kohësh nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor, Anxhelina është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndiqet nga shumë persona. Së fundmi Anxhelina ka publikuar një foto, ku shfaqet shumë provokuese, ndërkohë […]

“Familja e ku*vës”, Anxhelina Hadërgjonaj habit me përgjigjen

0
Vajza e Albërije Hadërgjonajt, këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e cila prej vitesh jeton në SHBA, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Me anë të postimeve, këngëtarja reklamon jetën e saj profesionale, por ndan edhe momente nga përditshmëria. Së fundmi Anxhelina ka replikuar me një ndjekëse e cila e ka ofenduar bukuroshen e njohur me fjalë banale. […]

Janë zënë keq! Anxhelina Hadërgjonaj befason me deklaratën për Beatrixin

0
Sherri midis dy kushurirave, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj, bëri shumë bujë mediatike së fundmi. U aludua se konflikti mes tyre kishte nisur për shkak të grimierit  të njohur Ariel, i cili është njëkohësisht shoku i ngushtë i Anxhelinës. Dyshohet se fillimi i këtij konflikti ka ardhur për shkak të grimierit të famshëm Ariel, pasi Beatrix i kishte […]

Anxhelina Hadërgjonaj deklaron se nuk është vërtetë shqiptare

0
Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina jeton prej disa vitesh në Los Angeles të SHBA-ve ku edhe ka ndërtuar një jetë të re. Ajo është ndër femrat më të komentuara në media, por një deklaratë e saj, bërë ditën e sotme solli shumë vëmendje te këngëtarja. Anxhelina ka deklaruar sot se shtetësia e saj nuk është shqiptare, pasi […]

Nga kopje e Madonës në kopje e Kim Kardashian, Anxhelina Hadërgjonaj nuk gjen rehat me look-un

0
Eshtë tërhequr për pak kohë nga muzika por jo nga bota e showbiz-it. Fjala është për Anxhelina Hadërgjonaj e cila ka zgjedhur të jetë aktive në rrjetet sociale nëpërmjet seteve fotografike profesionale, ku edhe ekspozon më së miri format e saj fizike. Ditë më parë ajo postoi në ‘Instagram’ një foto me flokë të shkurtra natyrale, ku […]

Anxhelina Hadërgjonaj rrëfen si rrallë herë lidhjen me Oni Hysenbelliun: “Ai ka qenë shumë i rëndësishëm për mua”

0
Të ndarë nga një lidhje e gjatë, këngëtarja e njohur Anxhelina Hadërgjonaj dhe biznesmeni shqiptar Fatmir Hysenbelliu i njohur ndryshe si Oni, mesa duket ruajnë konsideratë të lartë për njëri-tjetrin. Anxhelina prej disa kohësh është zhvendosur në Amerikë, aty ku ndjek pasionin e saj për muzikën dhe njëkohësisht studimet. Së fundmi, një fans e ka pyetur Anxhelinën në […]