Home Tag "Arbenita"

Fero u kthye sërish, reperi bëhet i gjallë në rrjetet sociale

0
Reperi Fero vendosi pak kohë më parë të zhdukej nga rrjetet sociale duke e mbyllur instagramin. Atë e shihnin rrallë në instagramin e Arbenitës e cila herë pas here postonte ndonjë foto me partnerin e saj. Por duket se ai ka vendosur të rikthehet dhe këtë e ka njoftuar vetë Arbenita me një foto ku […]

Arbenita shtatëzanë për herë të parë…, reagon modelja

0
Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë vënë së fundmi në qendër të vëmendjes. Në media ka qarkulluar lajmi se ata të dy janë martuar, por deri tani asnjë prej tyre nuk e ka konfirmuar lajmin. Ndërkohë pas këtij lajmi duket se kanë nisur edhe thashethemet e parë për nj shtatëzani të mundshme të modeles. […]

U tha se u martuan në fshehtësi, ja si reagon Arbenita dhe Fero

0
Disa ditë më parë në të gjitha mediat qarkulloi lajmi i martesës së fshehtë të Arbenitës dhe Feros. Reperi dhe modelja i thanë po njëri tjetrit, por këtë e dinë vetëm një rreth i ngushtë miqsh. Në fakt në rrjetet sociale ata janë treguar shumë diskretë dhe nuk kanë lënë të kuptohet asnjë gjë. E […]