Home Tag "Arbenita"

Instagrami i fshin fotot, Arbenita rrëfen çfarë i ndodhi

0
Modelja e njohur Arbenita Ismajli është mjaft aktive në instagram ku e shohim të postojë vazhdimisht foto dhe video ku ekspozon format e saj perfekte. Mirëpo instagrami i ka fshirë modeles disa foto të postuar së fundmi ku ajo shfaqej me molin e ri të flokëve dhe me një kostum banjoje në ngjyrë të zezë. […]

Pret flokët shkurt, Arbenita i befason të gjithë me lookun e ri

0
Modelja e njohur Arbenita Ismajli ka vendosur ti bashkohet trendit të kohës duke i shkurtuar edhe më shumë flokët. Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet me flokë të shkurtër deri tek qafa dhe madje as vetë nuk e ka besuar që guxoi ti shkurtonte kaq shumë flokët. Por pavarësisht ndryshimit dhe faktit që atë […]

Askush nuk është perfekt, Arbenita zbulon defektet në trupin e saj

0
Modelja e njohur Arbenita Ismajli ka vendosur që t’ju tregojë fansave se askush nuk është perfekt pavarësisht asaj çfarë tregohet në rrjetet sociale. Vetë ajo ka postuar një foto nga afër të lëkurës në pjesën e stomankut ku shohim disa shenja strijash. “Tani kam shenja strijash edhe në stomak”, shkruan ajo në foton që ka […]

Arbenita në zi, modelja humb njeriun e shtrenjtë të familjes

0
Modelja Arbenita Ismajli është një prej personazheve më të përfolura sidomos për lidhjen e saj me reperin Fero. Ajo është gjithnjë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të ndajë me fansat dhe miqtë e saj foto dhe video ku shfaqet gjithmonë në formë perfekte. Ajo ka ndarë së fundmi me fansat një lajm të […]

Pozon nudo teksa lahet në vaskë, Arbenita sapo i vuri flakën rrjetit

0
Modelja Arbenita Ismajli është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes kryesisht për shkak të lidhjes me reperin Fero. Atë e shohim shpesh herë aktive në rrjetet sociale ku pozon tejet joshëse duke ekspozuar shpesh herë format e saj perfekte. Këtë herë ajo ka vendosur ti vëjë flakën rrjetit duke pozuar totalisht e zhveshur në vaskë, […]