Home Tag "Ardit Çuni"

“Vesën e kam zgjedhur në një drejtim tjetër“ Befason Arditi me deklaratën publike

0
Emisioni „Mirage“ është një ndër emisionet më të pëlqyera për publike pasi vet temika e intervistave është shumë tërheqëse. Së fundmi në Mirage ishte i ftuar këngëtari Ardit Cuni, i cili është vënë përballë midis zgjedhjeve të disa personazhe vip. Në pyetjen se midis Encës dhe Vesa Smolicës se kë duhet të përzgjidhte Arditi, zgjedhja […]

“Kur miqtë të lajnë dhe të lyjnë” – Enedën e akuzuan publikisht për këtë padrejtësi

0
Është mbyllur ditën e shtunë në mbrëmje dhe nata finale e edicionit për vitin 2019-të të Kënga Magjike. Trofeun e çmimit të parë e rrëmbeu Eneda Tarifa. Por pasi u bënë publike votimi i artistëve kundrejtë njëri-tjetrit filluan pakënaqësirat. Ardit Cuni ka akuzuar publikisht Eneda Tarifën pasi ajo i kishte dhënë 0 pikë këngës së […]

Lori dhe Ardit Çuni ju sjellin “Dashni”, një hit të pandalshëm

0
  Vetëm pak ditë më parë, gjatë një interviste në televizion, Lori paralajmëroi një klip me ritme verore që do i bënte të gjithë të kërcenin. Ajo deklaroi se ky projekt do vintë si bashkëpunim me Ardit Çunin. Ajo që Lori la pa thënë modestisht, në këtë intervistë është se kënga në fjalë është një […]