Home Tag "ariana"

„Këto dy nuset duke e kall“ Po Ledri dhe Ermali si reaguan?!

0
Është mbajtur ditën e djeshme koncerti i Ledri Vulës, ku përvecse Sarës e pranishme në koncert ka qënë edhe Ariana, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, sëbashku me disa mikesha të tyre. Njëra prej mikeshave poston një video shumë interesantë në momentin kur Sara dhe Ariana po kërcejnë dhe në formë humori e shoqëron edhe me statusin […]

Një kartolinë nga Dubai, Arjana duket kaq joshëse në jaht

0
Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë një prej çifteve më të dashura të showbizit. Ata janë duke pushuar së fundmi në Dubai ku i shohim të lumtur teksa ndajnë foto e video shumë të këndshme nga desticioni aktual. Vetë Ariana ka postuar një foto ku pozon në jaht dhe duket në formë perfekte veshur me një […]

Nuk është Ariana femra më e bukur, ja kush është më e bukura në botë për Ermalin

0
Ermal Fejzullahu është padyshim një prej këngëtarëve më të preferuar të publikut. Përveçse i suksesshëm në jetën profesionale, këngëtari është i tillë edhe në atë personale. Ai është i martuar prej vitesh me Ariana Fejzullahun me të cilën ka katër fëmijë, tre vajza dhe një djalë. Një ditë më parë këngëtari ka vendosur që t’ju […]