Home Tag "Aristela"

Aristela bën ndërhyrjen estetike, Princi i bën surprizën e papritur

0
Aristela është rikthyer sërish në studio pas një ndërhyrjeje estetike. Ajo ndau me konkurentët dhe publikun eksperiencën e saj [as vendosjes së balonit gastrik që shërben për të humbur peshë. Gjatë momentit të ndërhyrjes Aristela është surprizuar nga Princi i cili ka shkuar me një tufë me  lule. Vetë Aristela tha se nuk e priste […]

Mevlani pozon me Aristelën, Antonela bën komentin e pazakontë

0
Edhe pse vendosi të hiqte dorë nga Mevlani, Antonela vazhdon të ngamojë herë pas here me komentet e saj. Këtë herë përveç Ledianës, një tjetër vajzë ka shprehur interes për Mevlanin dhe ajo është Aristela. Mevlani ka postuar në instagram një foto teksa pozon me Aristelën dhe ndër qindra komente nuk mund të mungonte komenti […]