Home Tag "arjan konomi"

Ori Nebijaj dhe Arjan Konomi surprizojnë ndjekësit me një kërcim sensual

0
Ori Nebijaj është një nga moderatoret më pa komplekse që jemi mësuar të shikojmë në ekran. Në puntatën e sotme moderatorja ka dalë jashtë skaletës duke ftuar në një kërcim sensual Arjan Konomin. Ky i fundit është kapur në befasi nga ftesa por si përfundim kanë dhuruar super spektakël për ndjekësit. Me këtë rast dyshja […]