Home Tag "Arjani"

Arjan Konomi nuk kursehet ndaj romancës së Donaldit dhe Triksës

0
Treshja Beatrix, Donald, Bora ka qenë në familjet e çdo shqiptari për pak çaste për shkak të bujës së madhe që ka shkaktuar në rrjjet. Së fundmi Arjan Konomi ka reaguar në një formë pikante ndaj Donaldit. Nëpërmjet një video në istagram Arjani nuk le gjë pa i thënë. ‘Natyrisht, dëshira, etja, mania për famë, […]

Me Gabrielin në varreza, miku i Hueyda El Saied ndan videon prekëse

0
Ndarja e papritur nga jeta e artistes Hueyda El Saied trishtoji mbarë rrjetin e kryesisht miqtë dhe të afërmit e saj. Opinionisti Arjan Konomi ka marrë pjesë në ceremoninë mortore të artistes në Luxembourg, ku i ka qëndruar pranë edhe djalit të së ndjerës, Gabrielit. Ai ka ndarë një video në rrjetet sociale ku shihet […]

‘Guxo ti thuash dhe një herë’, Arjani kërcënon publikisht Edin

0
Përputhen sa vjen dhe gëlon nga zhurma e konkurrentëve. Edi pas provokimeve të Adës ka degraduar me komunikimin dhe shpesh ka përdorur terma fyes. Kjo situatë i ka ardhur në mjë të hundës Arjanit ku ka vendosur ti kthehet keq fare Edit në mes të studios. Guxo dhe një herë të përdorësh këto terma dhe […]

Me një koment epik, Arjan Konomi nuk i ndahet Mevlanit dhe Ledjanës

0
Mevlani është një nga personazhet më të komentuar në media për shkak të deklaratave dhe romancës që tentoi të zhvillonte në emision. Ledjana dhe Mevlani janë kthyer në një nga romancat më të pamundura. Opinionisti Arjan Konomi ende i beson fort një rikthimi mes tyre dhe në çdo detaj mundohet të pajtojë dyshen në fjalë. […]

‘Vajte 10 muaj pa bërë gjë’, Arjan Konomi tallet hapur me Mevlanin

0
Mevlani është një nga personazhet më të zhurmshëm të emisionit. Në çdo dalje të tij është e pamundur që deklaratat e ish konkurrentit të mos tërheqin vëmendjen. Së fundmi ai ka ndarë një rrjete sociale një postim me moderatoren Valbona Mhilli. Komentet kanë qenë të shumta por ai që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve ishte […]

Arjani bën komentin epik për takimin Sindi-Blerim, ja si ju duk atij

0
Pasditen e sotme në “Përputhen” u transmetua takimi i Sindit me Blerimin dhe ajo që ju bëri përshtypje të gjithëve ishte komenti i opinionistit Arjan Konomi. Ai i ka bërë të gjithë    të qeshin me lot, ndërsa për të përshkruar takimin e tyre përdori një shprehje të vjetër romane. Ai tha se takimi i […]