Home Tag "arrestimi"

U tha se u kap me kokainë, reagon Shpat Kasapi…

0
Një lajm se këngëtari i njohur Shpat Kasapi u kap me lëndë narkotike të llojit kokainë duket se ka bërë xhiron e rrjetit. Sipas lajmeve, këngëtari është kapur rreth një muaj më parë, por lajmi është bërë publik vetëm së fundmi, ndërsa thuhet se ai është ndaluar në Maqedoninë e Veriut dhe se pritet të […]

Roza në shtrat me Stresin, Kejsi shpërthen ndaj moderatores…

0
Reperi Stresi ka qenë i ftuar në emisionin “Why not”, të Roza Latit gjatë të cilit është inskenuar arrestimi i reperit në një dhomë hoteli. Në këtë inskenim Roza interpreton një fanse të reperit që i shkon në dhomën e hotelit duke ju future në shtrat pak para se ai të arrestohet. Ndërsa në momentin […]

A është arrestuar Vin Veli, mësojeni tani çfarë ndodhi?

0
Mëngjesi i sotëm pothuajse në të gjitha mediat online, nisi me lajmin për arrestimin e Dj të famshëm Vin Veli, i njohur si ish bashkëshorti i moderatores Bora Zemani. Por sa i vërtetë është ky lajm, përgjigjen e jep vetë Vini. Ai ka publikuar një foto në Instastory ku thotë mirëmëngjes, ndërsa në një tjetër […]