Home Tag "Bashke"

Bashkë apo jo.. Mozzik i rikthehet sërish temës së Loredanës

0
  Loredana-Mozzik duket se është shndërruar në një telenovelë që nuk i dihet se si do të jetë fundi. Ata të dy deklaruan mbi një vit më parë ndarjen, por deri më sot kanë vijuar të përfliten vazhdimisht për ndarje e ribashkime. Së fundmi janë hedhur sërish dyshime se ata të dy mund të jenë […]

Sërish bashkë…, Majk dhe Majlinda kapen mat në të njëjtin vend

0
Këngëtari Majk dhe nëna e djalit të tij Majlinda janë vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes. Kohët e fundit u përfol në media se ata të dy mund të jenë rikthyer sërish bashkë, por në fakt deri tani asnjë gjë nuk është vërtetuar. Megjithatë dyshja ka një djalë bashkë dhe shpesh herë i shohim […]

Sërish bashkë… ky detaj flet qartë për Borën dhe Donaldin

0
Pak para se të niste sezoni i ri televiziv në media qarkulloi lajmi i ndarjes së Borës dhe Donaldit vetëm dy muaj pasi bënë publike lidhjen. Ata të dy vendosën të fshinin çdo foto së bashku, ndërsa u pa se nuk e ndiqnin më njëri tjetrin në rrjetet sociale. Më pas u zbulua se Bora […]

Sërish bashkë, Mozzik dhe Loredana kapen mat duke darkuar

0
Edhe pse Mozzik dikur ka folur qartë se nuk do të ketë kthim mbrapa sa i takon raportit të tij me Loredanën, duket se së fundmi gjërat kanë ndryshuar. Reperi u shpreh i lëkundur që gjatë spektaklit “Shiko kush luan”, kur nuk preferoi të përgjigjet për pyetjen nëse do të rikthehej sërish me Lorin, ndërsa […]