Home Tag "bes kallaku"

Besi komenton që Xhensila “nuk ka ndjesi më për muzikën”, Xhensila vërteton të kundërtën – Çfarë po ndodh me çiftin e sapomartuar

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po shijojnë periudhën e ditëve të para të martesës. I ftuar sot në emisionin e mëngjesit “Wake Up”, Besi ka rrëfyer që Xhensila momentalisht nuk ka ndjesi për muzikë dhe koncerte, ajo po i nënshktohet më shumë detyrës së zonjës së shtëpisë dhe përgatitjet e tyre kanë nisur edhe për […]

Kur Bes Kallaku shkon në det për të zënë lepuj

0
Besi  njihet për natyrën e tij tepër gazmore dhe gjithmonë përfiton nga rasti dhe nga situata për të krijuar momente gazmore. Ashtu ka qënë edhe momenti i këtij mëngjesi të sotëm ku Besi ka shkuar me shoqërinë e tij për të peshkuar dhe në moment ka postuar një foto në instastory me pamje në horizont […]

Vjen fotoja familjare e Bes Kallakut

0
Njeriu ka dy familje. Është ajo e madhja dhe ajo e vogla. Besi postoi thuajse të gjitha fotot e dasmës, por një e gjithë familjes kishte munguar. Edhe pse disa personazhe i pamë te nusja e disa te dhendri, të gjithë bashkë nuk u shfaqën. Ishte pikërisht ditëlindja e Anës ajo që i bëri bashkë […]

Vendimi i fundit që ka marrë Ija e Bes Kallakut

0
Nuk mund të mos e themi që gjyshja e Bes Kallakut është e famshme. Ka dalë 2 herë në “Top Show Magazine”. Del çdo ditë në profilin e Instagramit të Besit, ndonjëherë edhe te Xhensila. Tani s`ua ka më nevojën atyre. Tani do ketë llogarinë e vet në Instagram dhe kushedi sesa ndjekës do arrijë. […]

Festë në familjen Kallaku – Besi dhe Xhensila bëjnë urimet

0
Në familjen Kallaku nuk kanë mbaruar festat. Ana Kallaku, motra e Besit dhe kunata e Xhensilës ka festuar ditëlindjen e 25-të. Janë ndarë disa momente nga festa dhe në fund çifti bëri urimet e rastit me shumë dashuri. “Anushja jonë edhe 100 vite të lumtura. Të qeshtë fati siç të qesh fytyra dhe shpirti”, shkroi […]

Xhensila publikon albumin e dasmës dhe ç’nuk shkruan për Besin

0
Nuk u deshën fotot e dasmës dhe disa shprehje dashurie për të kuptuar që Xhensila është kokë e këmbë e dashuruar me burrin e saj. Megjithatë, kur thuhen fjalë të ëmbla është akoma më bukur. Xhensila postoi shumë foto nga albumi i dasmës dhe në secilën prej tyre vendosi nga një thënie. Në secilën prej […]

Besi dhe Xhensila vizitojnë ndërtesën më të lartë në botë

0
Besi dhe Xhensila nuk janë kthyer akoma, madje mund të themi se janë në pjesën më të bukur të muajit të mjaltit. Dje në mbrëmje kanë vizituar kullën e njohur si ndërtesa më e lartë në botë Burj Khalifa. Të dy janë impresionuar nga kjo aventurë dhe kanë ndarë disa pamje fantastike. Burj Khalifa gjendet […]

Bes Kallaku publikon foton e ‘puthjes’ në buzë me Getoarin

0
Besi mund të jetë në muaj mjalti, por kjo s`do të thotë që s`do bëj shaka në rrjete sociale. Janë bërë të pashmangshme ndërveprimet në rrjete sociale. Bëri diçka që nuk pritej. Ngjiti një foto të vetën dhe të Getoarit duke u puthur në buzë. Një foto e tillë ka shkaktuar shumë humor. Dasmat e […]

Besi dhe Xhensila zyrtarisht në muaj mjalti – Foto nga parajsa

0
U tha e u shkruajt se për ta s`do të kishte muaj mjalti po çifti vërtetoi të kundërtën. Zgjodhën Maldivet dhe po na sjellin edhe foto. Pas gjithë lodhjes së dasmës dhe stresit që krijohet gjatë atyre ditëve, qetësia dhe relaksi i kësaj parajse janë të nevojshme. Për të mos folur pastaj se kështu e […]