Home Tag "bes kallaku"

“Prit se do të bëj një foto” Besi vë në lojë Ijen

0
Ija e Bes Kallakut është gjyshja shqiptare më e famshme. Edhe publiku atë e do dhe e respekton shumë. Disa muaj më parë ajo hapi profilin e saj në Instagram, ku fitoi me mijëra ndjekës brenda një kohe të shkurtër. Ndërkaq, ajo vazhdimisht hedh foto të vetes, si edhe përkrah nipit të saj, aktorit të njohur, Bes Kallaku, i cili e […]

Bes Kallaku shndërrohet në femër. I ngjan një këngëtare të njohur

0
Komediani i famshëm Bes Kallaku, është mjaft aktiv në rrjetet e tij sociale, ku bën vazhdimisht postime shumë qesharake për fansat e tij. Kjo është edhe një mënyrë për të pasur vëmendjen e duhur deri në projektin e ardhshëm. Së fundmi, Besi ka vendosur që të ‘transformohet’ në një femër dhe e ka bërë këtë […]

Bes Kallaku uron fansat për muajin e shenjtë të Ramazanit: “Zoti ju rujt”

0
Besimtarët myslimanë do të nisin muajin e begatë të Ramazanit. Për 30 ditë me radhë besimtarët në të gjithë botën do të agjërojnë. Agjërim i cili për 1 muaj i afron myslimanët më shumë me vlerat e dashurisë, respektit ndaj tjetrit, bamirësisë, sinqeritetit. Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku gëzon një reputacion të veçantë në publik, […]

Cili prej tyre është Besi i vërtetë?

0
Aktori Bes Kallaku njihet për postimet e tij me komike që shkaktojnë shumë të qeshura. Para pak kohësh, aktori hodhi foton e një kampioni nga Polonia, me të cilin kishte një ngjashmëri shumë të madhe, sikur ishin binjakë. Por ditën e sotme, Besi ka hedhur një foto në Instastory që i ka ‘çmendur’ të gjithë. Në […]

Çfarë po kurdisin Bes Kallaku me Alban Skënderajn?

0
Alban Skënderaj e ka konfirmuar veten si një ndër këngëtarët më të dashur për publikun, sidomos pas koncertit madhështor që të u shtri në tre netë në Pallatin e Kongreseve. Ai është fotografuar në shoqërine e aktorit komik Bes Kallakut dhe Dj Oltit. Nga një treshe e tillë vetë gjera të mira dalin në dritë. Thjeshtë duhet të presim. Me […]

Bes Kallaku më romantik se kurrë! I shpreh dashurinë Xhensilës

0
Aktori dhe komediani Bes Kallaku njihet për postimet e tij qesharake. Këtë herë ai ka sjellë një dedikim të pazakontë dashurie për bashkëshorten e tij, Xhensila Myrtezaj. Duket se ai i ka shprehur dashurinë Xhensilës me domaten e tij të preferuar. “Të dua Xhensila!”, shkruan Besi. Te dua @xhensilamyrtezaj A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on […]

Bes Kallaku dhe Erjon Isai në një format krejt të ri. Zbulohen detaje të reja

0
Largimi i  Besart Kallakut dhe Erion Isait nga spektakli “Portokalli” qe mjaft i bujshëm. Por më në fund konfirmohet, pothuajse, me zë dhe figurë se ata do të realizojnë një program humori nën logon e Tv Klan. “Kënga Magjike” ishte vetëm fillimi, Bes Kallaku dhe Erion Isai do vijnë me bashkëpunime të reja me këtë televizion. I ftuar në […]

Bes Kallaku dhe Ija drekojnë me Donald Trump

0
Së fundmi në fokus të postimeve të Bes Kallakur ka qenë presidenti i Shteteve të Bashkuara Donald Trump. Fillimisht ditë më parë ai publikoi dy foto mjaft qesharake me presidentin, por nuk e la me kaq. Postimi i fundit në Instagram i komedianit të njohur Bes Kallaku ka shkaktuar të qeshura dhe komente epike. Ai ka postuar […]