Home Tag "big brother"

Çfarë ndodhi! Një tjetër zarf i zi në shtëpinë vip frikëson banorët

0
Gara në Big Brother Vip dhe pse është shumë herët është bërë e ashpër. Konkurrentët gjatë kësaj kohe kanë thyer një sërë rregullash dhe janë ndëshkuar dhe nga produksioni. Megjithatë këtë herë një tjetër zarf i zi paraqitet në shtëpinë vip i cili ka friksuar banorët e shtëpisë më të famshme. Juli teksa bisedonte me […]

Alfio i eleminuari i parë nga Big Brother Vip 3

0
Big Brother është kthyer në kryefjalën e mediave rozë. Debatet kanë filluar dhe situatat janë ndezur mes tyre. Në nominimin e parë të këtij edicioni kanë qenë disa emra të spikatur Heidi, Meri, Gabriele, Gazi, Alfio. Mes tyre dy emrat e parë që i shpëtuan eleminimit ishin Heidi dhe Meri. Personi që është zgjedhur si […]

Mes emocionesh Drini Zeqo dhe Ilnisa Agolli i bashkohen shtëpisë vip

0
Ethet e Big Brother Vip sapo filluan dhe për muaj të tërë do të mbajnë të mbërthyer shqiptarët ashtu siç koha e ka treguar. Gazetari i njohur shqiptar Drini Zeqo është konkurrenti i parë që i bashkohët shtëpisë vip. Për Drinin ishte një rikthim pas disa vitesh në Top Channel. Po lë gjithçka jashtë dhe […]

Konfirmohet moderatori dhe data e fillimit të Big Brother Vip 3

0
Big Brother Vip 3 është një nga spektaklet që po pritet me padurim nga audienca e gjerë. Të gjithë janë kurioz të dinë emrat e personazheve vip që do të marrin pjesë. Mirpo deri më tani është konfirmuar vetëm moderatori që do të jetë Ledion Liço. Po ashtu është konfirmuar se spektakli fillon zyrtarisht me […]

Detaje të reja, ja kur do të fillojë Big Brother Vip 3

0
Big Brother Vip Albania është një nga formatet më të komentuara. Ndër vite ky format sa vjen dhe ka magjepsur audiencën me ngjarjet brenda shtëpisë vip. Zakonisht Big Brotherin jemi mësuar ta shikojmë të startojë në prag të Krishtlindjeve por duket se këtë vit do të vijë pak më vonë. Të gjithë ndjekësit janë kurioz […]

Vjen sinjali i parë për fillimin e Big Brother Vip Albania 3

0
Punimet për Big Brother Vip Albania kanë filluar. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale Sara ka ndarë pamje nga rikonstruktimi i shtëpisë vip. Deri më tani nuk kanë bërë ende publike një datë zyrtare për fillimin e spektaklit të shumë komentuar. Megjithëse nuk ka ende asgjë zyrtare disa emra janë lakuar se mund ti bashkohen […]