Home Tag "bikini"

Beatrix i vë flakën rrjetit me fotot me bikini nga Dubai

0
Duket që për Beatrix nuk paska fund vera e vitit 2020, atë akoma e shohim në Instagram me foto me bikini ku ndërkohë pothuajse pjesa më e madhe ka mbërthyer dhe veshur triket me mëngë të gjata për shkak të ndryshimit të motit dhe rënieve të temperaturave. Beatrix i vë flakën rrjetit me fotot e […]

Tayna dhe Elvana me të njëjtat bikini, vendoseni ju kujt i ri më mirë

0
Elvana Gjata u shfaq në rrjetet sociale pas disa kohësh mungesë, ndërsa pozon me një palë bikini Channel teksa ekspozon format perfekte. Me të njëjtat bikini ka postuar disa foto në instagram edhe reperja Tayna e cila shfaqet me pjesën e sipërme të bikinit, ndësa poshtë është mbështjellë me një shall plazhi. Të dyja këngëtaret […]

Më e nxehtë se kurrë, Elvana djeg rrjetin me bikini

0
Këngëtarja Elvana Gjata nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, por kur vendos të kthehet herë pas here, është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Këtë herë ajo ka postuar disa foto ku pozon me një palë bikini ndërsa ekspozon format e saj perfekte. Elvana duket super joshëse dhe shfaqet më në formë se kurrë teksa […]

Ekspozon format me bikini, Rina djeg rrjetin me foto të nxehta

0
Këngëtarja Rina Balaj është duke shijuar ende pushimet së bashku me partnerin e saj reperin Sin Boy. Atë e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk i kursen fotot me bikini ku ekspozon format e saj. Në disa foto të postuara së fundmi, Rina shfaqet me një palë bikini me lule e ngjyra të […]

Ekspozon të pasmet buzë pishinës, Fjolla djeg rrjetin me foto të nxehta

0
Këngëtarja Fjolla Morina ka publikuar së fundmi një tjetër këngë e cila rezultoi një sukses i vërtetë. Kënga “kape”, në vetëm pak kohë nga publikimi arriti të kapë mbi një milion klikime duke u shndërruar shumë shpejt në një hit veror. Pas këtij suksesi këngëtarja ka vendosur që të pushojë në jug të vendit ku […]

Buzë pishinës me bikini, Ami i habit të gjithë me linjat perfekte

0
Amarda Toska është nënë e dy fëmijëve, një djali 6 vjeçar dhe vajzës dy vjeçare Sia. Pavarësisht se është bërë nënë dy herë, ajo gëzon linja për t’u patur zili dhe këtë e vërtetoi me një foto nga plazhi ndërsa pozon buzë një pishine me pamje nga deti në jug të vendit. Ami pozon shtrirë […]