Home Tag "bionde"

Ndryshon papritur look, Ronela nuk njihet me flokët e shkurtëra

0
Këngëtaren Ronela Hajati e mbajmë mend gjithmonë me flokë të gjata në ngjyrë të çelët, një look që gati nuk e ka ndryshuar asnjëherë. Këngëtarja nuk ka eksperimentuar shumë me flokët dhe rradhë herë e kemi parë të ndryshojnë ngjyrë. Edhe kur e ndryshon nuk largohet shumë nga tonalitetet e ngjyrave natyrale. Por këtë herë […]

Fifi ndryshon sërish look dhe këtë herë gati nuk njihet

0
Këngëtarja Fifi është vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes. Fillimisht për shkak të humbjes drastike në peshë e më pas për shkak të një lidhje dashurie për të cilën ka folur disa herë përciptazi. Megjithatë përveç ndryshimit të madh në peshë, Fifin e kemi parë disa herë me ndryshime në look. Ajo ka luajtur […]

Me një look të ri, Dhurata Dora i habit të gjithë

0
Këngëtarja Dhurata Dora ka vendosur së fundmi të ndryshojë sërish look. Pasi shkurtoi flokët, këngëtari vendosi të kthehet sërish në një bionde dhe këtë herë duket shumë e këndshme. Ajo ka çelur plotësisht ngjyrën e flokëve duke hequr dorë nga ngjyra natyrale dhe duke e shndërruar në bionde, një ngjyrë që i shkon shumë. Këngëtarja […]

Fifi është kjo.., këngëtarja ndryshon look dhe nuk njihet

0
Fifi është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të humbjes drastike në peshë, të cilët e kanë shpjeguar edhe vetë duke treguar mënyrën se si ka ardhur në super formë. Mbrëmjen e sotme këngëtaren do ta shohim në spektaklin “Shiko kush luan” […]

Pas rënies në peshë, Fifi na la pa fjalë me një tjetër ndryshim

0
Këngëtarja Fifi ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të transformimit të saj në pamje. Ajo ka humbur shumë kilogramë dhe ka ardhur në formë perfete vetëm përmes dietave duke i habitur të gjithë fansat e dhe miqtë e saj. Por duket se ndryshimet për Fifin nuk kanë mbaruar ende, pasi përveç […]

Era nuk njihet më, ndryshon papritur look dhe habit fansat

0
Era Istrefi është rrallë aktive në rrjetet sociale, por kur poston foto apo video arrin gjithmonë të tërheqë vëmendjen e fansave. Së fundmi këngëtarja ka ndryshuar modelin e flokëve dhe duket tjetër njeri. Ajo i ka shkurtuar flokët mbi supe dhe me model me baluke në ngjyrë bionde dhe duket tjetër njeri. Era ka befasuar […]