Home Tag "blasta"

Kopje e babait, reperi shqiptar publikon foto me të birin

0
Pak ditë më parë reperi i njohur shqiptar Blasta, zbuloi me anë të një postimi në rrjetet sociale, se është bërë baba për herë të parë. Këngëtari madje zbuloi se i vogli i tij do të quhet Tris, ndërkohë që urimet për prindin e ri kanë qenë të shumta. “Babi ka me u kanë për […]

Reperi i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë

0
Reperi i njohur Blasta, i cili numëron një sërë këngësh, është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë këngëtari me anë të një postimi në rrjetet sociale. Këngëtari ka vendosur që vogëlushin ta quajë Tris, ndërkohë që urimet për prindin e ri kanë qenë të shumta. Po […]

E djeg mbrëmë Fjolla Morina skenën e Këngës Magjike

0
Bukuroshja Fjolla Morina ka konkuruar këtë vit në spektaklin e Këngës Magjike. Në bashkëpunim me Blastën ajo ka sjellë këngën “Shake”. Fjolla njihet për natyrën e saj tepër aktive por mbrëmë i ka lënë të gjithë pa fjalë. Në Pallatin e Kongreseve Fjolla i ka vënë flakën skenës me performancën e saj. Më poshtë disa […]

Fjolla Morina më në fund pranon – Ajo po bie në dashuri

0
Këngëtarja bukuroshe dhe seksi Fjolla Morina është duke shijuar suksesin e dy këngëve të publikuara së fundmi, “Culo” dhe “Shake”. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale. Fjolla gjithmonë ka rënë në sy për jetën e saj luksoze dhe për pamjen e saj shumë atraktive. Fjolla na ka dhënë një lajm të mirë me anë […]

Në jetën e Fjolla Morinës është një princ prezent?

0
Fjolla Morina po shijon suksesin e dy këngëve të saj bombastike të publikuara së fundmi, “Culo” dhe “Shake”. Ajo është gjithmonë në qëndër të vëmëndjes nga mediat. Ka publikuar disa foto profesionale së fundmi ku përveç linjave të saj super perfekte me shumë na ka kuriozuar statusi i saj në njërën nga fotot. Ajo shkruan: […]

Dy klipe bombë brënda javës – Këtë mund ta bëjë vetëm Fjolla

0
Pas super suksesit të këngë më të re të publikuar vetëm para 3 ditësh në bashkëpunim me Mumën, kënga e titulluar Culo. Fjolla Morina nuk ka të ndalur, vjen me “Shake” në bashkëpunim me Blastën këtë herë. Kjo këngë do ta përfaqësojë Fjollën në “Kënga Magjikë”. “Shake” ishte kënga tjetër bombastike që solli Fjolla. Ajo […]