Home Tag "bleona qerreti"

Midis Arbenitës dhe Bleonës – Me kë do e kalonte një natë Fero

0
Këngëtari i mirënjohur Fero ka qënë i ftuar në emisionin Mirage. Tematika e këtij emisioni është se personat që janë të ftuar kë do përzgjedhim midis dy alternativave që ofrohen. Pyetje me spec që i është drejtuar Feros “Një natë me”, alternativat për zgjedhje ka qënë Bleona Qerreti dhe Arbenita. Duke qënë se Fero me […]

Uron Kurban Bajramin me foto hot

0
Të shumtë kanë qënë vipat që kanë uruar festën e Kurban Bajramit përmes rrjeteve sociale. Një prej tyre ka qenë edhe këngëtarja Bleona Qerreti, e cila ka zgjedhur një foto nga plazhi për të bërë urimin special. Bleona ka vendosur që Kurban Bajramin ta festojnë në një plazh të Ibizës në Spanjë, nga ku uron […]

Në mes të Ibizës Alban Ramosaj shfaqet nudo

0
Disa personazhe të njohur janë mbledhur në Ibiza, arsyeja ka qënë shfaqja e modeleve e mbajtur nga Aurela Hoxha. Përpos kësaj aty gjënden edhe Oriola Marashi, Bleona, Alban dhe Beatrix Ramosaj e shumë vajza të tjera modele. Pra është mbledhur grupi që janë shumë liberalë dhe nuk e vrasin mëndjen shumë për veprimet që bëjnë. […]

“Nga Parisi me dashuri” Petale trëndafilash në krevatin e Bleonës

0
Bukuroshja Bleona Qerreti ndodhet në vëndin e dashurisë, në Paris të Francës. Një foto që vet Bleona ka postuar në Instagram na ka kuriozuar të gjithëve. Nën krevatin e saj gjëndeshin petale trëndafili të kuq, me anë të këtyre petaleve ishte formuar emri i Bleonës. “Nuk mund të them që nuk e dashuroj këtë” e […]

Bleona Qerreti në zi, humb njeriun e zemrës

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qerreti po kalon një ditë pikëlluese në jekën e saj. Kjo për faktin se gjyshja e saj ka ndërruar jetë dhe lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë këngëtarja. Në një postim në Instastory, Bleona ka publikuar një foto me gjyshen e saj të ndjerë, ku siç duket […]

Bleona feston 40-vjetorin në resortin luksoz, ja kush e shoqëroi

0
Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti është një ndër emrat më të përfolur në industrinë e showbizit shqiptar, por jo vetëm, pasi ajo ka synuar gjithmonë që të rrëmbejë vëmendjen e mediave ndërkombëtare. Ditën e djeshme këngëtarja e famshme, festoi 40-vjetorin e lindjes, në një rezort luksoz në Meksikë, ku më publikimet në Instastory vendi dukej […]

Nuk e dinim! Zbulohet çfarë e lidh Bleona Qerretin me nusen e Ramush Haradinajt

0
Mbrëmjen e kaluar këngëtarja Bleona Qerreti dhe kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ishin të ftuar në “Kurthin e Piter Pan”, ku ju përgjigjën pyetjeve të fëmijëve mbi jetën e tyre private dhe profesionale. Por ajo që shumë pak veta e dinin, është se Bleona Qerreti dhe bashkëshortja e kreyministrit të Kosovës Anita Haradinaj njiheshin shumë […]