Home Tag "cift"

Tjetër krizë në çift! Melisa Lleshi dhe Andi marrin vendimin e fortë

0
Melisa dhe Andi janë një nga çiftet që kanë mbijetuar më shumë pas daljes nga Për’Puthen. Ata kanë pasur disa herë krizë në çift e c ila është reflektuar dhe në rrjete sociale. Së fundmi  dyshja po përjetojnë një tjetër krizë ku kanë fshirë të gjitha fotot dhe njëri-tjetrin nga rrjetet sociale. Mbetet për tu […]

Momente emocionuese, formohet çifti i rradhës në Love Story

0
Dea dhe Albioni pas një rrugëtimi të gjatë në Love Story janë deklaruar për njëri-tjetrin. E para që bëri deklaratën mes emocioneve në mes të studios ishte Dea. ‘Më pëlqen kur më thua çika jem dhe shpresoj që të jem gjithmonë çika jote,’- thotë Dea Më pas Albioni finalizoi raportin e tyre me një deklaratë […]

Terapitë në çift që nuk duhet të mungojnë në marrëdhënien tuaj

0
1 Shprehni vlerësim. Të kuptuarit se çfarë e bën partnerin tuaj të ndihet më i vlerësuar është një hap në drejtimin e duhur. Me kalimin e kohës, ne mund të ndalojmë së shprehuri vlerësim në marrëdhëniet tona, sepse ajo që dikur ishte romancë është bërë rutinë. 2 Praktikoni të dëgjuarit reflektues. Praktika mund të mos […]

Do bashkohet më Ledjanën?! – Më në fund Mevlani zbulon gjithçka

0
Çifti shumë i përfolur i Përputhen Ledjana dhe Mevlani, tashmë nuk janë më bashkë por ama njerzit nuk pushojnë së komentuara dhe pyeturi për ata të dy sa herë është e mundur. Së fundmi në Instagram Mevlani ka bërë një intervistë të shkurtër me fansat, pyetje dhe përgjigje prej tij. Dikush e pyet nëse do […]