Home Tag "ciljeta"

Emocione të forta për Çiljetën, e ëma e surprizon në Fermën Vip

0
Çiljeta mbrëmjen e djeshme ka marrë një surprizë emocionuese nga e ëma e cila po përballet me sëmundjen e rëndë. Mes lotësh nënë e bijë janë përqafuar. “Mami është e vetmja që më ka ngelur. Babi ka ikur në qiell dhe uroj që zoti të ma lërë sa më gjatë”, tha Çiljeta. Por pavarësisht kushteve […]

Mos e zgjat po të them! Çiljeta nuk mban më, diskuton ashpër me Glorian

0
Izolimi në Fermën Vip herë pas here krijon shpërthime tek fermerët. Së fundmi Çiljeta është përfshirë në një  diskutim të fortë me Glorian. Gloria e ka akuzuar këngëtaren se e ka ofenduar. “Çiljeta shan fëmijën e vet, pjellën e vet”, dëgjohet të thot Gloria e cila i referohet vetes së saj, si fëmija i Çiljetës […]

Nga ëndrra e keqe me Fernandon tek humbja e fëmijës, Çiljeta në një rrëfim pa dorashka brenda Fermës Vip

0
Me pjesmarrjen në Ferma Vip, Çiljetën e kemi parë më pranë ndjekësve me rrëfime të ndryshme nga jeta e saj personale dhe profesionale. Këngëtarja së fundmi ka ndarë me Fermerët një ëndërr të keqe që ka përjetuar. ‘’Udhëtoja natën. Fernando ishtë ulur përpara fare tek shoferi. Autobuzi ishte plot me njerëz. Udhëtoja dhe ishte errësirë […]

Çunat e saj surprizojnë në mënyrë speciale Çiljetën për 8 Mars

0
Çiljeta dhe pse është tërhequr nga muzika mbetet një nga zërat më të dashur të muzikës shqiptare. Sot këngëtarja është surprizuar nga dy çunat e saj. ‘Faleminderit dy çunat e mi, dy dashuri. Beko dhe Nando’, shkruan këngëtarja në InstaStory. Kujtojmë se Çiljeta është në një lidhje me Alban Hoxhën. Albani ka një djalë nga […]

Çiljeta Xhilagën e pushton nostalgjia, hap arkivat e fëmijërisë

0
Çiljeta Xhilaga mbetet një nga zërat më të dashur të muzikës. Këngëtarja prej vitesh është tërhequr nga bota e muzikës. Fokusi i saj momentalisht është tek familja. Pak më parë ajo ka ndarë një video nga fëmijëria. ‘Kur unë festoja 6 vjetorin tim dhe tër pallati lagja dhe klasa ishin në shtëpinë time dhe unë […]

Në pritje të ëmbël, Zajmina Vasjari nxjerr zbuluar Çiljetën

0
Gjatë urimit që Çiljeta ka bërë për festën e 1 qershorit mikesha e saj Zajmina  ka ngritur dyshimet për një shtatzëni të mundshme. ‘Meqë kapa nja 2 foto me këtë yllin e Zaiminës, Kamar, se ata dy kapsollat e mi nuk kapën”, ka shkruar Çiljeta, teksa një koment i Zaiminës ka marrë të gjithë vëmendjen. […]

Vite pas në kohë, Olti Curri ndan postimin e rrallë me ndjekësit

0
Olti Curi me postimin e fundit ka surprizuar ndjekësit. Blogeri i shumëpërfolur ka ndarë me ndjekësit një pozë të hershme përkrah Çilieta Xhilagës. Dyshja duken shumë ndryshe nga se jemi mësuar ti shikojmë viet e fundit. Krahas postimit shkruan: Kur ishim të rinj të pafajshëm dhe vishnim kanatjere me këmishë. Linku: https://www.instagram.com/stories/olticurri/2830804208597444369/ Burimi i fotos: […]