Home Tag "Dafina"

Dafina Zeqiri thyen heshtjen pas thashethemeve për ndarje nga DJ Geek

0
Dafina Zeqiri dhe DJ Geek pak ditë më parë ngritën dyshimet për një krizë në romancën e tyre. Shkak për aludimet u bë heqja e fotove në rrjete sociale. Dyshja madje nuk ndiqnin më as njëri-tjetrin. Pas zhurmës mediatike Dafina ka vendosur të reagojë me disa pastime në rrjete sociale. Këngëtarja ka ndarë disa pamje […]

Pse po aludohet për një ndarje mes Dafinës dhe DJ Geek

0
Dafina Zeqiri dhe DJ Geek kanë ngritur dyshimet për një krizë të mundshme në raportin e tyre. Shkak për dyshimet janë bërë disa detaje në rrjete sociale. Këngëtarja ka fshirë të gjitha fotot me Geek në llogarinë e saj. Në një postim në story Dafina ka shkruar ‘Bosh’. Ata gjithashtu nuk ndiqen më në rrjete […]

Në oksigjen, çfarë po ndodh me shëndetin e Dafina Zeqirit

0
Dafina Zeqiri është një nga zërat më të veçantë të muzikës. Këngëtarja shpesh tërheq vmendjen me postimet e saj në rrjete sociale dhe e njejta gjë ka ndodhur së fundmi. Dafina shfaqet me oksigjen në video dhe të gjithë ndjekësit janë shqetësuar për gjendjen e saj shëndetësore. Këngëtarja nuk ka preferuar të japë asnjë detaj […]

Çfarë dridhje b*the? Ndjekësit shokohen nga performanca e Dafina Zeqirit

0
Dafina Zeqiri së fundmi është sulmuar keq nga ndjekësit për performancën e saj. Këngëtarja ka zhgënjyer pjesën më të madhe me lëvizjet e saj në skenë. Zeqirin jemi mësuar ta shikojmë duke ndezur atmosferën me zërin dhe performancën por së fundmi ka pasur një ngerç. ‘Çfarë dështimi”, “Se di çfarë po mendoni ju.. ama kjo […]

Dj Geek flirton me tjetrën, Dafina Zeqiri bën skenën epike

0
Ylli Limani, Dafina Zeqiri së bashku me Dj Geek kanë qenë në koncert. Gjatë akmodimit në hotel Ylli ka provokur Dafinën. Në video dëgjohet ti thotë se partneri i saj Geek ka flirtuar me recepsionisten dhe madje ky i ka kërkuar ti prezatojë dhomën. Dafina nuk e beson aspak provokimin e tij dhe i thotë: […]