Home Tag "danny baker"

Ofendoi beben mbretërore, pushohet nga puna moderatori

0
Më datën 6 Maj, Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princ Harry, u bënë prindër të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Prezantimi për herë të parë i bebes mbretërore, pati vëmendjen e gjithë botës, dhe ky moment nxiti reagime të shumta në rrjetet sociale të cilët uruan çiftin për […]