Home Tag "Degjeneron replikat mes nuses dhe ish-vjehrrës"

Degjeneron replikat mes nuses dhe ish-vjehrrës, zihen live në emision

0
Emisioni me “Me zemër të hapur” në ‘News24’ ka vijuar sot përballjen e dytë mes ish-vjehrrës Natasha me ish-nusen e djalit të saj, Eglantina. Gruaja nga Saranda pretendon se nipi i saj, i cili tashmë është nën kujdestarinë e nënës së tij, dhunohet nga babai i Eglantinës. Eglantina ka akuzuar ish-vjehrrën e saj se dokumenti i […]