Home Tag "dhe"

Loredana dhe Mozzik së shpejti prindër, publikojnë pamjet e ëmbla

0
Edhe pse ka kohë që qarkullon lajmi se Mozzik dhe Loredana Zefi do të bëhen prindër,  deri më tani nuk kemi pasur asnjë reagim publik ana e tyre. Së fundmi na ka tërhequr vëmendjen një postim i Loredanës në instastory. E dashura e Mozzik ka nxjerrë një boomerang me këpucët e një bebeje, duke na konfirmuar […]

Kjo është një ditë normale për Lori dhe Sara Hoxhën! Pamje të çmendura nga festa e vajzave pasanike

0
Marrëzi, vallëzim dhe këngë të kënduara me gjithë zë, kjo është një ditë normale për Lori dhe Sara Hoxhën, dy motrat trashëgimtare të Top Channel. Videoja e publikuar online tregon momente feste të shfrenuar. Në mes të detit nën tingujt e këngës së Elvanës, me shampanjë, vajzat shijojnë çdo moment. Link: https://www.instagram.com/lorihoxha/ Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Blxlh1mH9Fq/?taken-by=sarahoxhaaa

Baby G dhe Stresi për jetë nate në klubet e Tiranës

0
Gordana Kingji e njohur ndryshe si Baby G së fundi ka qenë në Tiranë. Nga atje, këngëtarja ka publikuar vazhdimisht imazhe të reja, me të cilat tregon se po shijon në maksimum qëndrimin në kryeqytetin shqiptar. Mbrëmjen e kaluar, ajo ka postuar një video ku shfaqet në shoqëri të autorit të hitit të fundit “Me Krahe […]

“Me krah shqipes nga Tropoja” Arif Dushaj dhe Stresi rikthejnë traditën

0
Në këngën “Me krah shqipes nga Tropoja”, Kosovës dhe Shqipërisë i thuren vargje krenare nga Arif Dushaj dhe Stresi. Produksioni i MaxProduction, është mirëpritur në të dy shtetet shqipëtare në Ballkan. Eshtë një këngë, ku janë përfshirë të gjithë elementët e traditës, nga kostumet popullore, te kullat e gurët e lartë, por edhe vazhdimësia me moshën, me plakun dhe […]

Bes Kallaku dhe Krist Prenga në një video që do iu shkrijë së qeshuri

0
Bes Kallaku është jo vetëm një aktor mjaft i famshëm, por edhe një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale. Por duket se videon më të bukur dhe gazmore e ka postuar Kristi Prenga. Pamjet nuk kanë nevojë për shumë komente, mjaft të shihni reagimin që bën Besi… A cfar trimi je mor vlla hahahahahhaha @bes_kallaku […]

Lori dhe Ardit Çuni ju sjellin “Dashni”, një hit të pandalshëm

0
  Vetëm pak ditë më parë, gjatë një interviste në televizion, Lori paralajmëroi një klip me ritme verore që do i bënte të gjithë të kërcenin. Ajo deklaroi se ky projekt do vintë si bashkëpunim me Ardit Çunin. Ajo që Lori la pa thënë modestisht, në këtë intervistë është se kënga në fjalë është një […]