Home Tag "ditelindja e djalit"

Djali i Ermalit ka ditëlindjen, ja urimi special i këngëtarit

0
Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana janë prindër të katër fëmijëve, tre vajzave dhe një djali. Ky i fundit feston sot ditëlindjen e tij të 11 dhe këngëtari ka shpërndarë një foto të tij në instagram ndërsa shkruan: “Urime Ditëlindjen e 11 Arti. Uroj të kesh shëndet dhe u rritsh I lumtur së bashkë […]

Festë madhështore për ditëlindjen e djalit të Adelinës, vogëlushi duke kërcyer para tortës, pamja më e ëmbël

0
Adelina Tahiri ka organizuar një festë madhështore për ditëlindjen e të birit. Joni mbushi 1 vjeç dhe Adelina së bashku me bashkëshortin kanë organizuar një festë gjigande me qindra të ftuar. Atmosfera në festë ishte krejt e veçantë me muzikë, argëtim, dhurata e mjaft të ftuar të cilët e uruan vogëlushin në ditëlindjen e parë […]

Ditë feste për Majkin dhe Majlindën

0
E sotmja është një ditë feste për Majkin dhe nënën e djalit të tij, Majlindën. Roani i vogël bën plot katër muaj dhe sa vjen e bëhet edhe më shumë një kopje në miniaturë e të atit. Që është një fëmijë i shkathët këtë e kemi kuptuar prej shumë kohësh. Ja në çdo foto është […]

Festë në familjen e David dhe Victoria Beckham

0
Sa më shumë fëmijë në shtëpi aq më shumë rrëmujë, por aq më shumë festa do të ketë. Pas largimit nga shtëpia për në kolegj të djalit të madh, qendra e kësaj here ishte Romeo. Djali i dytë i Victoria dhe David Beckham ka ditëlindjen. Të dy prindërit e uruan publikisht në rrjete sociale. Ky […]

Pas vajzës së Sokol Ballës e ka radhën djali

0
Ka disa kohë që Sokol Balla nuk është më aq diskret. Pasi u bë aktiv në rrjete sociale, mori hapin e radhës duke publikuar foto jashtë studios e më pas postoi një foto të vajzës, që deri në atë kohë ndoshta s`e kishte menduar që do ta bënte. Megjithatë pak minuta pas kësaj e fshiu […]

Majk dhe Majlinda po festojnë bashkë ditëlindjen e djalit?

0
Roan ka ditëlindjen. Ai bën sot 2 muaj plot që nga dita kur ka lindur dhe kjo meriton të festohet. Si Majki, ashtu edhe Majlinda kanë postuar foto ku e urojnë djalin. Urimit në postimin e Majkit i është bashkuar edhe Getoari. Roan është i përkëdheluri i të gjithëve. Pak minuta pas urimeve, reperi ndau […]

Djali i Majkit feston sot ditëlindjen

0
Roan i vogël feston sot ditëlindjen e dytë. E ëma e tij Majlinda ka treguar se sot bën 2 muajsh djali i tyre. Është me të vërtetë e çuditshme se si i mban duart në çdo foto. Siç edhe Majki e tha, tamam sikur po bën Rap. Majlinda e bëri urimin kurse Majk ndoshta ende […]

Teuta Selimi në foto dhe dedikim dashurie

0
Teuta Selimi i është përkushtuar karrierës, por duke mos e lënë asnjëherë pas dorës familjen. Ajo është një nënë e mrekullueshme, ashtu siç të gjitha nënat janë. Në ditëlindjen e djalit të saj, Matis, Teuta shpërndau një foto plot dashuri. Ishte Matisi ai që po puthte mamin në foto dhe tani është mami ajo që […]

Ledina Çelo kërceu me bashkëshortin – Fansat i kundërvihen

0
Dje ka pasur festë në familjen e Ledina Çelos. Djali i saj ka festuar ditëlindjen dhe disa momente e ëma i ka ndarë me miqtë dhe fansat e saj në rrjete sociale. Nisi fillimisht me foto dhe më pas shpërndau video gjithashtu. Në një prej tyre shfaqeshin fëmijët duke kërcyer dhe në tjetrën çifti. Ledina […]