Home Tag "ditelindjen"

Tuna feston ditëlindjen, ja urimi pikant që i bëri vetes këngëtarja

0
Në familjen e Tunës ka vend për festë. Këngëtarja shumë e njohur nga Shkupi sot feston ditëlindjen e saj të 38-të. Urimet kanë qenë të shumta nga miqtë dhe të afërmit. Ky përvjetor e ka gjetur Tunën super të plotësuar si në aspektin personal dhe atë profesional. Krahas një seti joshës fotosh këngëtarja i ka […]

Sabiani feston ditëlindjen, Keisi i bën urimin special

0
Sabiani dhe Keisi gjithmonë kanë spikatur me raportin e tyre të veçantë si babë e bijë. Sabiani sot feston ditëlindjen dhe padiskutim urimin më të veçantë e ka marrë nga e bija Keisi. Krahas një postimi të këndshëm Keisi shkruan: ‘Gënzuar ditëlindjen! Gjysma ime ne u rritëm bashkë më mësove si të flas, si të […]

Kledi Kadiu feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush balerini

0
Kledi Kadiu feston 49 vjetorin e lindjes. Urimet kanë qenë të shumta në këtë ditë të veçantë për të. Ai është një nga balerinët më të suksesshëm brenda dhe jashtë vendit. Kledi nuk i ka kursyer dy fjalë për përvjetorin e tij. ‘40 vjet e pak shumë pak! I kaloj me buzëqeshje, me vajzat e […]

Robert Ndrenika feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi artisti i madh

0
Robert Ndrenika është një nga artistët më të dashur të estradës shqiptare. Sot artisti i madh feston ditëlindjen. Urimet kan qenë të shumta nga miqtë dhe ndjekësit e tij besnik ndër vite. Ai mbushi sot 81 vjeç. Një urim i veçantë ka ardhur dhe nga Teatri Kombëtar. Teatri Kombëtar uron aktorin e madh Robert Ndrenika […]

Kate Middleton feston ditëlindjen, ja si u urua nga familja mbretërore

0
Kate Middleton sot feston 41 vjetorin e lindjes. Sigurisht në këtë ditë të veçantë nuk kishin si të mungonin urimet e veçanta nga familja e saj. Mbreti Charles dhe Camilla kanë ndarë urimet e tyre më të mira me Princeshën e Uellsit. ‘I urojmë shumë ditëlindjen Princeshës së Uellsit sot!’, shkruhet në mbishkrimin e fotos, […]