Home Tag "djali"

I dhuron mamit lule, Adelina poston videon më të bukur me të birin

0
Këngëtarja Adelina Tahiri është bërë nënë e një djali para një viti e gjysmë. Vogëlushi tashmë është rritur ka filluar të eci vetë dhe të shqiptojë fjalët e para. Këngëtarja poston vazhdimisht video dhe foto shumë të veçanta me të birin, ku vogëlushi është rritur dhe duket gjithnjë e më i këndshëm. Këtë herë ai […]

Këngëtarja gati nuk njihet, ja përse vendosi të humbë peshë

0
Këngëtarja e njohur Adele ka pësuar një ndryshim rrënjësor në pamje duke rënë të paktën 45 kg nga pesha e saj. Ajo gati nuk njihet dhe mund të themi se është shndërruar në një tjetër person. Burime pranë këngëtares thanë se ajo ka vendosur të bjerë në peshë për të qënë më e shëndetshme për […]

“Nuk mund të jetoj pa buzëqeshjen tuaj” Ky është urimi më i bukur i Jonës për bashkëshortin

0
Sot bashkëshorti i Jona Spahiut feston ditëlindjen dhe normalisht nuk kishte sesi të mos mungonte një urim rrënqethës nga ajo për njeriun e zemrës. “Unë mund të qëndrojë pa ju, por nuk mund të qëndrojë pa buzëqeshjen tuaj, që si nje kometë fshin errësirën nga sytë e mi”. Ky postim nuk duhet humbur: Link: https://www.instagram.com/p/B5tid_yFOU5/ Burimi […]