Home Tag "e dashura e cristiano ronaldos"

Ajo është në pritje të binjakëve!

0
E përjavshmja italiane “Chi” ka publikuar fotot e para të Georginës, partneres së Cristiano Ronaldos, shtatzënë. Një foto e postoi edhe vetë Ronaldo dje, por barku i saj dukej me vështirësi pasi ishte ulur. Mediat u vunë në kërkim pas asaj fotoje duke zbuluar se Georgina është vërtetë shtatzënë dhe madje në pritje të binjakëve. […]