Home Tag "Ekspozon të pasmet"

Aurela ekspozon të pasmet në foto përvëluese, modelja super provokuese

0
Modelja Aurela Hoxha  është një prej personazheve më aktive në rrjetet sociale ku e shohim vazhdimisht të postojë foto e video kryesisht nga pushimet e saj ekzotike. Ajo është dalluar gjithmonë për format e saj perfekte, ndërsa e shohim gjithmonë në formë në çdo video dhe foto që publikon në rrjetet sociale. Aurela ndodhet së […]

Melinda Ademi nxjerr të pasmet, kjo foto na la pa fjalë

0
Këngëtarja e njohur Melinda Ademi është shumë aktive në rrjetet sociale. Atë e shohim shpesh të postojë foto e video të ndryshme ku shfaqet gjithnjë e më sensuale. Këtë herë ajo ka vendosur ti vëjë flakën rrjetit ndërsa ekspozon të pasmet në një foto provokuese. Ajo mban veshur vetëm një bluze të zeza golf, ndërsa […]

Ekspozon të pasmet, Roza Lati shpërthen rrjetin me foto provokuese

0
Moderatorja Roza Lati është një prej personazheve më karizmatik të ekraneve shqiptare di se si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Me natyrën e saj të veçantë dhe humorin që e karakterizon ajo i ka bërë gjithmonë për vetë fansat e saj. Ajo është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale ku poston vazhdimisht foto […]

Modelja i vë flakën rrjetit ekspozon të pasmet gjigande nga plazhi

0
Modelja e njohur Demi Rose guxon sërish, këtë herë me një foto nga plazhi ku ekpozon totalisht të pasmet e saj gjigande. Në një foto të shpërndarë në instagramin e saj modelja pozon nga plazhet fantastike të Tajlandës që duken si parajsa mbi tokë. Demi ka vendosur ti kthejë kurizin aparatit ndërsa zgjedh një palë […]