Home Tag "Elita Rudi"

Brënda ditëlindjes së parë luksoze të Zëri Gjikollit

0
Zëri Gjikolli ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen e tij të parë. Mami dhe babi janë kujdesur që të organizojnë një festë të madhe dhe super luksoze për ditëlindjen e parë të vogëlushit. Prahë miqëve dhe familjarëvë të zemrës, Elita dhe Gjiko kanë festuar ditëlindjen e Zërit duke e kthyer në një festë gjigande dhe […]

Elita shkëlqen me fustan të kuq, moderatorja pozon super joshëse

0
Moderatorja Elita Rudi është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku e shohim të postojë vazhdimisht foto e video si vetëm ashtu edhe me vogëlushin Zëri apo me bashkëshortin reperin Gjiko. Këtë herë Elita ka shfaqur gjithë bukurinë e saj me një fustan të shkurtër të kuq, kombinuar me një palë sandale po në ngjyrë të […]

Elita Rudi vjen me surpriza, ja çfarë po planifikon moderatorja

0
Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër para disa muajsh të vogëlushit Zëri i cili e shkëputi për pak kohë nga ekrani dhe projektet e saj Elitën. Ajo është marrë së fundmi me vogëlushin, ndërsa e kemi parë shpesh të postojë foto e video të ndryshme në të cilat Zëri duket shumë i […]