Home Tag "elona shtatzene"

Gazetarja poston foto gjatë shtatzënisë

0
Iku dasma dhe tani po vjen bebi. Elona Duro është në pritjen e ëmbël dhe fotot e deritashme kishin qenë jo të plota për të mos ekspozuar gjithë trupin. Shumica e vajzave bëjnë kështu. Me nisjen e punës, Elona e ndau një foto me ndjekësit, nga ku është kujdesur sërish ta fshehë barkun. Megjithatë dallohet […]

Kështu e mban burri me të mira moderatoren shtatzënë

0
U martuan pak javë më parë në një ceremoni të thjeshtë në tarracën e Bashkisë së Tiranës. Elona Duro dhe bashkëshorti i saj Lorenci janë në pritje të një fëmije dhe në këto raste gjithë vëmendja është te gruaja e shtëpisë. Lorenci ka gatuar dje në mbrëmje për të shoqen dhe ajo ka postuar foto […]