Home Tag "Emily Ratajkowski"

“E puthur nga dielli!”, Emily Rataikowski del krejtësisht nudo

0
Emily Ratajkowski nuk ka pasur kurrë ndrojë që të ekspozojë format e saj trupore. Supermodelja dhe aktorja ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale me foto nudo. “E puthur nga dielli!” shkruan 28-vjeçarja, ndërkohë që ka shenjat e bikini. Emily provokon shumë shpesh fansat me foto të nxehta. Zeshkanja seksi nuk i lë vend imagjinatës. View […]

Supermodelja seksi bën tatuazh në vendin e dhimbshëm

0
Emily Ratajkoëski është një nga modelet më të kërkuar në fushën e modelnigut. E njohur për fotot provokuese dhe për nudot artistike, Emily shfaqet gjithmonë seksi dhe sensuale. E ndjekur nga miliona veta në Instagram, Ratajkoëski ka vendosur që të zbulojë publikisht tatuazhin që ka gdhendur në trup. Supermodelja seksi ka gdhendur në fundshpinë emrin […]

Emily Ratajkovski e nxehtë me bikini të vogla, shfaqet shumë seksi

0
Në fushën e modelingut Emily Ratajkoëski është ndër modelet më të kërkuara. Së fundmi ajo ka publikuar një imazh tejet seksi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet shumë seksi me një palë bikini minimaliste shumë të vogla. Fotot e saj kanë qarkulluar në të gjithë rrjetin, ndërkohë ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e […]

Moda e re e xhinseve, Emily Ratajkowski na prezanton me trendin e ri

0
Emily Ratajkowski është një nga vajzat më të ndjekura në Instagram me 22.5 milionë ndjekës. Ajo di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen dhe si të rrisë temperaturat për fansat e saj. Mëgjithëse zakonisht publikon foto me lingerie dhe fustane minimaliste, këtë herë 27-vjeçarja ka vendosur që të tregojë anën e saj seksi në një mënyrë […]

Fenomeni sensual Emily Ratajkowski!

0
Figura e saj seksi e ka bërë një prej femrave më të përfolura në industrinë e modës. Dhe Emily Ratajkowski ka provokuar edhe një herë, duke ndarë një set të ‘nxehtë’ fotografik. Modelja 26 vjeçare u sigurua të merrte gjithë vëmendjen duke pozuar pranë një makine klasike të markës Rolls Royce. E veshur më një […]

Emily Ratajkowski nuk i ndahet nudove

0
Emily Ratajkowski nuk ka pasur kurrë turp që të ekspozojë format e saj trupore. Supermodelja dhe aktorja ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale me foto topless. 26-vjeçarja për të ruajtur modestinë mbuloi gjoksin me duar. Emily provokon shumë shpesh fansat me foto të nxehta. Zeshkanja seksi nuk i lë vend imagjinatës. Gold obsessed ✨@foundrae A […]

Pozon topless për të reklamuar vëthë, Emily Ratajkowski

0
Ka një histori të gjatë me pozat “topless” dhe Emily Ratajkowski nuk heq dorë prej tyre edhe kur reklamon vathë. Modelja 26-vjeçare ka realizuar një set fotografik provokues me një palë “Jelly Hoop” të kuqe të argjendarisë Alison Lou. Në një foto tjetër, Emily shihet me një xhaketë rozë që i nxjerr në pah dekoltenë […]

Emily Ratajkowski nuk preferon të vishet!

0
Format e saj mahnitëse i kanë siguruar Emily Ratajkowski një karrierë tepër të suksesshme në fushën e modës. Edhe këtë të mërkurë modelja 26 vjeçare, më krenare se kurrë, ka shfaqur asetet e saj në rrjetet sociale. Duke mos lënë vend për imagjinatë, bukuroshja e sapomartuar postoi një foto në Instagram e veshur me një […]