Home Tag "emisioni detajet surprizuese"

“Shiko kush luan”, emisioni më i vështirë, Luana rrëfen peripecitë për realizimin e tij dhe surprizat e sezonit

0
Të shtunën e fundit të shtatorit rikthehet në ekran “Shiko kush luan” nën moderimin e Luana Vjollcës. Moderatorja ka rrëfyer në një seancë pyetje përgjigje në Instagram disa nga vështirësitë për realizimin e emisionit, ndërsa zbulon edhe disa detaje. Ajo e ka konsideruar “Shiko kush luan”, një prej emisioneve më të vështira, por edhe më […]