Home Tag "Fatma Haxhialiu"

Shpërthen Fatma Haxhialiu: “U dhanë 150 mijë euro për Eurovizion e s’u ndez një poç… Në TVSH bëhen pazare”

0
Në “Top Show Magazinë” është folur për finalen e Eurovizionit dhe vlerën që ka pjesëmarrja në këtë kompeticion. Mes të ftuarve ka qenë edhe gazetarja e emisionit “Thumb” Fatma Haxhialiu. Ajo fillimisht ka shprehur pëlqimin për perfomancën e Izraelit dhe ka thënë se performanca e  Shqipërisë ka qenë e vakët artistikisht. “Për fat të keq performance […]

Habit gazetarja. Në facebook vetëm psikopatët kanë mbetur!

0
Për moderatoren shqiptare Fatma Haxhialiu Facebook ka vdekur. E ftuar në BOOM, ajo u shpreh se jo vetëm  që nuk e sheh trend, por nisur edhe nga keqpërdorimi që njerëz të caktuar i bëjnë, Fatma thotë se vetëm sa e përforcon këtë bindje. I tillë ishte rasti i fundit i poetes dhe psikologes Genta Kaloçi, […]

Fatma iu sjell me këmbë në tokë. Shqipëria s’ka “princesha mbi bizele”, 80% e vajzave në televizion janë fallco

0
Moderatorja Fatma Haxhialiu është e famshme për lirshmërinë dhe drejtpërdrejtshmërinë e saj.  E ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Boom” ajo u ndal pak momente tek personazhet që mbahen me të madhe për delikatesën dhe jetën e tyre luksoze. Të cilësuara si “princesha mbi bizele” gjë që nënkupton delikatesën e tyre, për Fatmën ato janë kryekëput […]