Home Tag "Fatma"

Nuk ka më romantik se Alfio, ja çfarë bën për ditëlindjen e Fatmës

0
Moderatorja Fatma Methasani feston sot 26 vjetorin e lindjes. Ajo ka treguar përmes disa videove një pjesë të surprizave me këtë rast. Fillimisht ajo është surprizuar nga kolegët në zyrë të cilët e kanë pritur me tortë, tullumbaca dhe këngë sapo ka hyrë në zyrë. Ndërsa Alfio i ka dedikuar partneres fjalët më të bukura […]

“Çfarë nevriku..”, Fatma poston videon më epike të Noah

0
Fatma dhe Alfio janë bërë prindër të një djali në fillim të këtij viti. Vogëlushi Noah tashmë është rritur dhe ka filluar të bëjë reagime shumë të veçanta si ky në videon e fundit të postuar nga Fatma. Vogëlushi shihet teksa mban në dorë një arush të vogël dhe gjithë nerva e shkund nëpër duar, […]

Në plazh me mamin dhe babin, Noah nuk mund të ishte më i lumtur

0
Moderatorja Fatma Methasani dhe partneri i saj, shefi i kuzhinës Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë në fund të janarit të këtij viti. Noah është gati 7 muajsh dhe ata të dy e kanë zbuluar tashmë portretin e vogëlushit, ndërsa në rrjetet sociale nuk mungojnë foto dhe video shumë të këndshme të […]

Sa qenka rritur Noah, Alfio zbulon portretin e të birit

0
Alfio dhe Fatma janë bërë prindër për herë të parë në janar të këtij viti. Vogëlushi Noah erdhi në jetë 7 muaj më parë dhe solli shumë gëzim në familje. Moderatorja dhe shefi I kuzhinës janë vazhdimisht aktiv në rrjetet sociale ku i kemi parë të postojnë herë pas here foto dhe video ku pozojnë […]

Alfio feston ditëlindjen, Fatma i bën surprizën më të veçantë

0
Shefi i kuzhinës Alfio Rrotani feston sot 31 vjetorin e lindjes dhe një surprizë shumë të veçantë e ka marrë nga bashkëshortja e tij Fatma. Ai ka postuar në instagram një foto ku pozon ulur  përkrah një tufe tullumbacash, ndërsa mbrapa tij shohim të shkruar: “Ju deshën 31 vite, të dukej kaq mirë”. Alfio është […]