Home Tag "femije"

Dikur një vajzë e vogël, por me ëndrra të mëdha, zbuloni kush është kjo vogëlushe

0
Morena Taraku, duket se është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj, pasi ka publikuar së fundmi në Instagram një foto nga fëmijëria. Këngëtarja që e vogël, duket mjaft tërheqëse, por mesa duket ka qënë edhe mjaft ambicioze. Në foton fëmijë, Morena shkruan: “Isha një vajzë e vogël me ëndrra të mëdha” Këngëtarja ka ruajtur tiparet […]

Konsumoni banane për të lindur djem

0
Çiftet e reja që duan të bëhen me fëmijë, në jo pak raste shprehin paraprakisht dëshirën për gjininë e fëmijës. Ekspertët tashmë e kanë zgjidhjen të paktën për të patur fëmijë të seksit mashkull. Sipas një studimi, kaliumi një produkt që gjendet në disa ushqime dhe kryesisht tek banania, rrit shanset për të patur djem, […]

Del video para se të bëhej e famshme, ja si dukej Afërdita Dreshaj

0
Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj, megjithëse prej vitesh është tërhequr nga projektet muzikore, vijon të mbetet në qendër të mediave rozë. Afërdita, e cila jeton në Amerikë, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj Së fundmi, Afërdita është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një video të shumë […]

Miriami na jep një lajm të mirë “Erdhi dita”

0
Miriam është duke shijuar periudhën e saj në programin më të parapëlqyer te saj “Voice Kids” por gjithashtu e përkushtuar edhe ndaj jetës së saj familjare. Ameli tashmë është rritur dhe ka filluar të kujdeset për prindërit e saj. Shikojmë fotot më të ëmbla të familjes herë pas here në profilet e tyre zyrtare. Miriam […]

Babi Labi ka një mesazh të ndjerë për vogëlushen e tij

0
Ka vetëm pak kohë që është bërë baba dhe ndihet shumë me fat. Moderatori i mirënjohur Labinot Gashi është parë në një postim në Instagram në një foto unike me vogëlushen e tij Rroa. “Drit, jeta ka kuptim tjetër me ty” ka shkruar Labi përbri fotos. E në fakt të gjithë prindërit e aprovojnë këtë […]