Home Tag "femije"

Pas dyshimeve për ndarje, Stresi bën deklaratën e papritur

0
Reperi Stresi ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas ulje ngritjeve të vazhdueshme të marrëdhënies së tij me Kejsin. Duket se marrëdhënia mes tyre është ftohur sërish dhe këtë herë ishte Kejsi ajo që me anë të disa statuseve la të kuptohej se gjërat mes tyre nuk po shkonin dhe […]

Zbulon si dukej fëmijë, Zaimina poston foton e rrallë me të motrën

0
Motra e këngëtares Zaimini Vasjari feston sot ditëlindjen dhe këngëtarja ka vendosur ti bëjë një urim special. Me një foto nga fëmijëria ajo uron të motrën me një mesazh special për ditëlindjen e saj. Me anë të kësaj fotoje këngëtarja ka zbuluar se si dukej kur ishte fëmijë. Ajo dhe e motra pozojnë sëbashku në […]

Ylli Limani do të martohet… zbulohet data dhe detajet e tjera

0
Kengetari Ylli Limani duket se ka në plan që të martohet sapo të përfundojë karantina. I ftuar gjatë emisionin “E diell” në “Top Channel”, Ylli tregoi se si po i kalon këto ditë në karantinë së bashku me familjen e tij. Ndërkaq gazetari Ervin Kurti e ka ngacmuar pak më shumë duke i thënë nëse […]

“Do të jem një nënë e mirë”, Enca poston foton më të bukur

0
Këngëtarja e njohur Enca Haxhiu duket se i ka qejf  fëmijët dhe këtë sapo na e vërtetoi përmes një fotoje shumë të veçantë postuar në instagram. Enca pozon me një fëmijë në duar dhe duket shumë e këndshme, ndërsa shkruan: “Do të jem nëna më e mirë në të ardhmen”. Kjo foto e postuar prej […]

Roberti hap arkivat, nuk do ta besoni si dukej fëmijë

0
Këngëtari Robert Berisha ka vendosur të rikthehet pas në kohë duke na treguar si dukej fëmijë. Ai ka postuar në Instagram disa foto të 1980 kur ishte fëmijë, më pas një foto të 1988 kur ishte në fillimet e adoleshencës e më pas në 1992 ndërsa kishte filluar hapat e para në muzikë. Këngëtari ka […]

Ja si dukej Loredana vite më parë, këngëtarja nuk njihet

0
Ajo është vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes që pas ndarjes nga Mozzik. Të shumta kanë qënë zërat për një histori të re dashurie në jetën e saj, por në fakt Loredana nuk ka pranuar asnjë gjë pavarësisht se foto e komente të ndryshme kanë ngjallur vazhdimisht dyshime. Këngëtarja është sot jo vetëm e […]