Home Tag "Fero"

Puthje të nxehta nga pishina, Arbenita uron Feron për ditëlindje

0
Modelja e njohur Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë kthyer tashmë në një nga çiftet më të komentuara të shoëbizzit shqiptar. Dyshja e njohur është vazhdimisht pjesë e mediave rozë për jetën e tyre private, ndërkohë që nuk nguojnë që të jënë shumë të pranishëm edhe në mediat sociale. Së fundmi Fero feston ditëlindjen dhe […]

E veshur me të bardha dhe në pritje të një fëmije?! Arbenita habit me foton!

0
Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë kthyer në një nga çiftet më të njohura të showbizzit shqiptar. Vazhdimisht dyshja nuk nguron që ti shprehë dashurinë, njëri-tjetrit në rrjetet sociale, ku shfaqen mjaft romantikë. Arbenita dhe Fero kanë fituar vëmendjen e publikut, dhe përfliten vazhdimisht për historinë e tyre të dashurisë. Por sot modelja ka habitur […]

Arbenitën e mashtrojnë keq, modelja reagon ashpër

0
Arbenita Ismaji është kthyer në një nga modelet më të komentuara në shoëbizzin shqiptar. E dashura e reperit Fero shumë shpejt ka fituar zemrat e shumë fansave. Shumë aktive në Instagram, modelja e njohur ka zbuluar një ndodhi aspak të këndshme që i ka ndodhur së fundmi. Modelja e njohur ka rënë pre e një […]

“E ka parë Arbenita këtë foto?!” Fero nxjer foton e sikletshme

0
Ato janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi në mediat rozë. Po flasim për reperin e njohur Fero dhe partneren e tij, modelen bukuroshe Arbenita Ismajli. Dy personazhet e njohur, të cilët numërojnë një numër të lartë ndjekësish në Instagram, publikojnë vazhdimisht momente kur shfaqen mjaft romantik përkrah njëri-tjetrit. Së fundmi, Fero ka […]

Del fotoja para se të behej e famshme, ja si dukej Arbenita Ismajli

0
Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e shoëbizzit shqiptar. Emri i saj bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero. Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që […]

Arbenita shfaqet bombastike me bikini, Fero zbulon pamjet nga pushimet

0
Ato janë kthyer në një nga çiftet më të përfolur të shoëbizzit shqiptar dhe ndiqen nga një numër i madh fansash në Instagram. Por flasim për reperin e njohur Fero dhe modelen bukuroshe Arbenita Ismajli, të cilët kanë fituar vëmendjen e mediave rozë dhe përfliten shumë për jetën private. Së fundmi Fero dhe Arbenita po […]

Arbenita e shtrirë në krevat dhe Fero me robdeshambër, dalin pamjet

0
Ato janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi në mediat rozë. Po flasim për reperin e njohur Fero dhe partneren e tij, modelen bukuroshe Arbenita Ismajli. Dy personazhet e njohur, të cilët numërojnë një numër të lartë ndjekësish në Instagram, publikojnë vazhdimisht momente kur shfaqen mjaft romantik përkrah njëri-tjetrit. Së fundmi çifti i […]

Gjyshja ndan Feron dhe Arbenitën, modelja tregon momentin e sikletshëm

0
Pak kohë pasi u shfaqën publikisht, modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë. Dy personazhet e njohur, të cilët numërojnë një numër të lartë ndjekësish në Instagram, publikojnë vazhdimisht momente kur shfaqen mjaft romantikë përkrah njëri-tjetrit. Madje Fero takoi edhe familjarët e Arbenitës, momente […]