Home Tag "Fero"

Fero në momente intime me Arbenitën, fansat kapin detajin e pazakontë

0
Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një prej çifteve më të përfolura të shoëbizit. Ata janë bërë kryefjalë e medias rozë në shumë raste për shkak të ulje ngritjeve në marrëdhënien e tyre. Megjithatë tani duket se janë më të dashuruar se kurrë dhe këtë e shohim me postime dhe foto të shumta që […]

A mbaroi makthi për Feron.. ja çfarë po ndodh me instagramin e tij

0
Reperi Fero prej dy ditësh ishte në luftë me hakerat që i kishin marrë faqen e instagramit duke postuar foto e video të ndryshme në profilin e tij. Ata arritën deri aty sa ti kërkonin para reperit, për ti rikthyer instagramin e madje bashkëbisedimin me të e postuar edhe në instagram. Por duket se këngëtari […]