Home Tag "fjolla"

Wow, Fjolla merr dhuratën luksoze, këngëtarja super e emocionuar

0
Këngëtarja Fjolla Morina është surprizuar mbrëmjen e djeshme me një super dhuratë. Ajo ka postuar në instagram disa video ku shfaqet teksa shkon drejt një makine Audi Q 7 shumë e emocionuar ndërsa dikush i thotë “Hajd për hajër”. Fjolla dëgjohet të reagojë tejet e emocionuar sidomos kur hap derën e makinës dhe brenda gjen […]

Ekspozon të pasmet buzë pishinës, Fjolla djeg rrjetin me foto të nxehta

0
Këngëtarja Fjolla Morina ka publikuar së fundmi një tjetër këngë e cila rezultoi një sukses i vërtetë. Kënga “kape”, në vetëm pak kohë nga publikimi arriti të kapë mbi një milion klikime duke u shndërruar shumë shpejt në një hit veror. Pas këtij suksesi këngëtarja ka vendosur që të pushojë në jug të vendit ku […]

Pozon pa të brendshme, Fjolla i vë flakën rrjetit

0
Qëndrimi në karantinë është i vështirë për këdo, veçanërisht për artistët të cilët nuk mund të qëndrojnë pranë publikut për të përformuar artin e tyre. Këngëtarja Fjolla Morina duket se është mërzituar në shtëpi dhe ka vendosur që për të kaluar kohën të veshë një fustan elegant të bardhë me të cilin pozon nga divani […]

Video provokuese, Fiolla shpërthen rrjetin ndërsa ekspozon dekoldenë

0
Fjolla Morina është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Atë e shohim gjithnjë e më shumë aktive në rrjetet sociale ku poston vazhdimisht foto e video të ndrshme herë pas here provokuese. Në një video të shpërndarë në instagamin e saj Fjolla shfaqet në një klub nate e veshur me një fustan të […]