Home Tag "flet troç"

Flet troç Aurela Gaçe, ironizon artistët për klikimet e blera

0
Për fat të mirë ose të keq, varet nga këndvështrimi, janë pikërisht klikimet në youtube, që luajnë rolin e përcaktorit të suksesit për një këngëtarët e sotëm. Pra suksesin e merr ai që bën diçka që pëlqehet masivisht. Duke luajtur pak me populizmin dhe elementët për të mbërritur tek ai, si seksi, paraja, makinat, agresivitreti, por […]

Bujar Qamili flet troç. Ja për cilën kolege më bëhet xheloze gruaja

0
Si ç’do javë Luana Vjollca na njeh me të ftuarit në emisionin e saj. Këtë e ka bërë me anë të publikimit të një video në Instagram. Mes shumë personazheve të përzgjedhur për të qenë pjesë e “Shiko Kush Luan”, është edhe  këngëtari i muzikës popullore, i madhi Bujar Qamili. I pyetur nga Luana, Qamili ka […]

Ermal Mamaqi nuk ka mëshirë, flet troç. Ja pse Alketa Vejsiu “braktisi” “Dance With Me”

0
“Endrra” e tij e kahershme u realizua, rivaliteti me Alketën më në fund e nxorri fitimtar. Për këtë arsye Ermali falenderon Vera Grabockën. Finalja e DWM, kjo mbrëmje speciale, është shoqëruar me një surprizë, pasi është hapur nga humoristi dhe moderatori  Ermal Mamaqi. E ndërsa Ermali me humorin e tij, më pas ka ftuar në skenë Alketën, […]