Home Tag "flet troç"

Flet troç zonja Eni: “Edhe unë e kam thyer ligjin”

0
Eni Çobani është ndër juristet më të dashura për publikun shqiptar, kjo edhe për arsyen se rubrika e saj “Shihemi në gjyq”, te “E diela shqiptare” ka zgjidhur mjaft probleme ligjore të qytetarëve. Por juristja e njohur shprehet se edhe ajo vetë e ka shkelur ndonjëherë ligjin. E ftuar në emisionin “Rudina”, Eni ka treguar një […]

Flet troç Çani. Ja kë do të donte në krah si bashkëprezantuese

0
Arian Çani ka nisur një sezon tjetër në Tv Klan dhe çdo të premte, për disa orë rresht mban të mbërthyer publikun me “Zonë e lirë” Por a ka menduar ndonjëherë ta sjellë si risi në programin e tij një bashkëprezantuese? Ajo që mban gjithmonë emrin Sophie është asistentja që e ndihmon Çanin me të ftuarit, ndërsa të gjithë pjesën tjetër të […]

Flet troç Einxhel Shkira “Tani dua të bëj lekë”

0
E ftuar tek ‘Rudina’, gjatë mbrëmjes së djeshme qe moderatorja e njohur Einxhel Shkira. Ajo foli për televizionin, eksperiencën si modele, ashtu sikurse dhe për përfshirjen në biznes. “Ka pasur shumë vajza që modelingun e kanë përdorur si një trampolinë për t’iu futur televizionit. Unë mendova se mund të ishte një mënyrë shumë e mirë, […]

Einxhel Shkira flet troç: Për të dashuria është interes. “S’kam moshë të mbledh qindarka”

0
Sipas moderatores Einxhel Shkira e njohur për fotot e saj seksi, ndjenja e dashurisë i nënshtrohet interesit. E ftuar në emisionin “Top Show” moderatorja u shpreh për mardhënien e dashurisë në kompleks. “Dashuria është interes. Disa kanë interes financiar, disa kanë interes social. Unë nuk kam më moshë të mbledh qindarka për plazh!” u shpreh […]

Flet troç Aurela Gaçe, ironizon artistët për klikimet e blera

0
Për fat të mirë ose të keq, varet nga këndvështrimi, janë pikërisht klikimet në youtube, që luajnë rolin e përcaktorit të suksesit për një këngëtarët e sotëm. Pra suksesin e merr ai që bën diçka që pëlqehet masivisht. Duke luajtur pak me populizmin dhe elementët për të mbërritur tek ai, si seksi, paraja, makinat, agresivitreti, por […]

Bujar Qamili flet troç. Ja për cilën kolege më bëhet xheloze gruaja

0
Si ç’do javë Luana Vjollca na njeh me të ftuarit në emisionin e saj. Këtë e ka bërë me anë të publikimit të një video në Instagram. Mes shumë personazheve të përzgjedhur për të qenë pjesë e “Shiko Kush Luan”, është edhe  këngëtari i muzikës popullore, i madhi Bujar Qamili. I pyetur nga Luana, Qamili ka […]

Ermal Mamaqi nuk ka mëshirë, flet troç. Ja pse Alketa Vejsiu “braktisi” “Dance With Me”

0
“Endrra” e tij e kahershme u realizua, rivaliteti me Alketën më në fund e nxorri fitimtar. Për këtë arsye Ermali falenderon Vera Grabockën. Finalja e DWM, kjo mbrëmje speciale, është shoqëruar me një surprizë, pasi është hapur nga humoristi dhe moderatori  Ermal Mamaqi. E ndërsa Ermali me humorin e tij, më pas ka ftuar në skenë Alketën, […]