Home Tag "flori"

Bashkëbisedim nën ujë, Florjan Binaj dhe Ori Nebiaj realizojnë videon më të bukur

0
Moderatorja e “Top Channel”, Ori Nebiaj është duke realizuar “Pushime on Top”, një emision veror shumë tërheqës ku së bashku me Flori Gjinin intervistojnë personazhe të njohura në çdo cep të Shqipërisë. Këtë herë ajo kishte të ftuar aktorin e njohur të “Portokallisë”, Florian Bino me të cilin ka realizuar një video shumë të këndshme […]

T’ju shpjegosh tërmetin fëmijëve, përgjigjia e djalit të aktorit do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
Tërmeti i mëngjesit të 26 nëntorit ka shkaktuar tmerr dhe panik sidomos tek fëmijët e vegjël të cilët nuk arrijnë ta kuptojnë përse lëkundet toka. I ftuar në emisionin e pasdites në “Top Channel”, aktori Florian Binaj tregon se si ja shpjegoi fëmijëve të tij tërmetin, ndërsa ndau me të ftuarit edhe shpjegimin që aktori […]

Kush nuk i dhuroi një trendafil Dhurata Dorës?

0
Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj më të fundit në bashkëpunim me Florin. “Trendafil” është emri i këngës që ka bërë bashkë këta të dy të cilët secili në stilin e tyre sollën një këngë më ndryshe se herave të tjera. Me një ritëm “samba” kënga ka sjellur një tekst përmes së cilit kuptojmë […]

Flor Binaj: ‘T’ju quash kafshë ju bën nder…’

0
Humoristët nuk bëjnë vetëm humor. Ata janë shumë të ndjeshëm kur vjen puna për të reaguar mbi çështjet që janë në interes kombëtar. Një gjë e tillë është edhe djegia e pyjeve. Zjarret janë bërë të shpeshta kohët e fundit dhe iku koha kur mendonim se merrnin vetë flakë për shkak të temperaturave të larta. […]

Stili i flokëve gjatë vitit 2017-të

0
Sapo kemi hyrë në vitin e ri dhe secili stilistë si për veshjet edhe për flokët po zbulojnë trendet e modeleve të fundit të këtij viti. Në këtë artikulli do të fokusohemi në trendin e stilit të flokeve, e cila është një nga pjesët më të rëndësishme të paraqitjes sonë të jashtme. Për të zbuluar […]

Kush janë 5 ikonat që i mungojnë muzikës shqiptare?

0
Muzika shqiptare ka disa emra të cilët janë larguar vetëm fizikisht, sepse ajo ç`ka kanë lënë pas është një thesar i vyer. Ka edhe sot artistë shumë të mirë, superkëngëtar, megjithatë mall dhe nostalgji do të ndjejmë gjithmonë për ata që kanë shkuar vetëm fizikisht. Nuk i vlerësojmë sepse kanë ikur, por sepse ndjejmë mall. […]